سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس: بسیاری از مدارس هرمزگان تخریبی هستند

پایگاه خبری نهانه گزارش می دهد: سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس: بسیاری از مدارس هرمزگان تخریبی هستند در اخبار فرهنگی

به گزارش گروه خبری نهانه به نقل از ایرنا، سیدحمایت میرزاده در تشریح جلسه امروز- یکشنبه- کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس افزود: نمایندگانی که برای بررسی مسائل آموزشی به استان هرمزگان و مازندران سفر کرده بودند گزارش مفصلی در این زمینه ارائه دادند.
طبق این گزارش تعداد مدارس تخریبی در استان هرمزگان بسیار زیاد است و نیاز به رسیدگی اساسی دارد.
میرزاده بیان کرد: در استان هرمزگان و مازندران عدم‌پرداخت مطالبات فرهنگیان مانند حق‌الزحمه امتحانات، حق‌التدریسان، سرانه مدارس و … وجود دارد که عدم پرداخت آنها در روند آموزشی اثر منفی دارد.
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در ادامه تاکید کرد: متاسفانه بسیاری از مدارس در استان هرمزگان تخریبی هستند با این وجود دانش‌آموزان در این مدارس به تحصیل مشغول‌اند و دغدغه و نگرانی زیادی در این رابطه وجود دارد و باید علاج واقعه را قبل از وقوع کرد.
بنابر اعلام خانه ملت ، نماینده مردم گرمی در مجلس تصریح کرد: اصلاح قانون برنامه و بودجه به عنوان کمیسیون فرعی به کمیسیون آموزش ارجاع شده بود و قرار است پس از اظهارنظر کمیسیون برنامه و بودجه کمیسیون آموزش نیز نظرات خود را اعلام می‌کند.
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس افزود: قانون برنامه و بودجه به تبصره‌ها و اصلاحاتی نیاز دارد و پیشنهاداتی برای آن ارائه شده و پس از اعلام نظر کمیسیون برنامه و بودجه، کمیسیون آموزش نظر خود را اعلام می‌کند.
فراهنگ*۳۰۶۱**۱۸۲۳ تنظیم: میترا بلندقامتی*انتشار: طاهره نبی اللهی

انتهای پیام /*

کلیه مطالب از مراجع معتبر و مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی در قبال محتوا ندارد. این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است. جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید.


مشاهده : سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس: بسیاری از مدارس هرمزگان تخریبی هستند

سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس: بسیاری از مدارس هرمزگان تخریبی هستند

۱۵ January 2018 | 12:21 am

دوره بازرسی جوش