دوشنبه , ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
طراحی سایت در اصفهان
ستاره کشتی روسیه به عنوان مربی تیم یاکوتیا منصوب شد

ستاره کشتی روسیه به عنوان مربی تیم یاکوتیا منصوب شد


به گزارش پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر و به نقل از یک سایت روسی، حاجی مراد گاتسالوف که ۶ مدال طلای جهان و المپیک و همچنین یک نقره و یک برنز را در کارنامه دارد با دعوت ویکتور لبدف، قهرمان دو دوره جهان و معاون اول رئیس فدراسیون کشتی محلی برای تقویت کادر مربیگری تیم کشتی آزاد یاکوتیا راهی این منطقه خواهد شد. مدت همکاری با کشتی گیر مشهور اوستیایی برای چرخه المپیک طراحی شده است.

گاتسالوف بیش از یک سال به عنوان مربی در قزاقستان فعالیت داشت و سپس تصمیم گرفت بار دیگر به دنیای قهرمانی برگردد و قصد داشت در انتخابی بازی‌های المپیک توکیو با دوبنده تیم ارمنستان کشتی بگیرد.

قهرمان صاحب نام کشتی جهان که آخرین مدال جهانی خود را سال ۲۰۱۴ کسب کرد اما در سن ۳۷ سالگی گویا از تصمیم خود برای بازگشت به روی تشک پشیمان شد و قصد دارد به عنوان مربی کار خود را در ورزش ادامه دهد.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه ورزش: ستاره کشتی روسیه به عنوان مربی تیم یاکوتیا منصوب شد

ستاره کشتی روسیه به عنوان مربی تیم یاکوتیا منصوب شد

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش