یکشنبه , ۲۸ دی ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
سبد بزرگ قمی‌ها برای خرید سهام با آپ

سبد بزرگ قمی‌ها برای خرید سهام با آپ


به گزارش بازرگانی پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، آخرین جزئیات به دست‌آمده از رفتار خرید علاقه‌مندان به بازار سرمایه و آپ به صورت توامان، شامل موارد قابل توجهی است. بر این اساس، میانگین خرید سهام پالایشی توسط قمی‌ها، ۲۹ میلیون ریال بود و اهالی سیستان‌ و بلوچستان نیز با میانگین خرید ۱۷ میلیون و ۴۰۰ هزار ریال، کوچک‌ترین سبد خرید را داشتند.

همچنین بیشترین شمار پذیره‌نویسان هم در استان تهران زندگی می‌کنند که ۲۷ درصد جمعیت پالایشی‌دوستان را شامل می‌شوند؛ در مقابل، ساکنان شمال شرقی کشور در خراسان شمالی، میل زیادی به خرید پالایشی‌ها نشان ندادند و فقط یک درصد از این جمعیت را شامل شدند.

نکته قابل توجه دیگر آنکه، همچنان موضوع خرید سهام دولت با اقبال مخاطبان اصلی روبه‌رو شد زیرا ۶۴ درصد از کسانی که در بهار، دارا اول خریده بودند، در شهریور و مهر، پالایشی یکم خریدند؛ نوعی ادامه امید برای سرمایه‌گذاری در بورس با کمترین میزان ریسک در ابتلا به کرونا و صرفاً با لمس گزینه‌های آپ.

از سوی دیگر، بزرگ‌ترین کاربر آپ که در این پذیره‌نویسی شرکت کرد نودوهفت ساله است و کوچک‌ترین سهامدار پالایشی در جمع خانواده‌هایی که آپ را برای انجام کارهایشان انتخاب می‌کنند، در روز پذیره‌نویسی هفت روز بیشتر نداشت.

بر اساس این گزارش، در این دوره از پذیره‌نویسی سهام دولت که به ای‌تی‌اف ۲ موسوم است، آپ پلتفرم ۶۰ درصد از خریدهای هموطنان بود.

این مطلب، یک خبر آگهی بوده و پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه اقتصاد : سبد بزرگ قمی‌ها برای خرید سهام با آپ

سبد بزرگ قمی‌ها برای خرید سهام با آپ

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش