جمعه , ۳ بهمن ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
زیدان: رونالدو یکی از اسطوره‌های رئال است/ من عاشق پرز هستم

زیدان: رونالدو یکی از اسطوره‌های رئال است/ من عاشق پرز هستم

به گزارش خبرگزاری پایگاه خبری نهانه به نقل از خبر آنلاین؛ امروز روزی شوکه کننده برای هواداران رئال مادرید بود. زین الدین زیدان پس از ده ماه دوباره به این تیم بازگشت و قراردادش را به گونه ای امضا کرد که شاید هواداران رئال را برای حضوری طولانی آماده کرده باشد. او در نشست خبری بازگشتش به مادرید گفت: «خیلی خوشحالم که به رئال بازگشتم. این مهمترین حقیقت است. از بازگشت به خانه خوشحالم. می خواهم رئال مادرید را به جایگاه اصلی اش بازگردانم. از فردا برای رسیدن به این هدف تلاش می کنم. احساس خوبی دارم.  خوشحالم که دوباره با این باشگاه بزرگ و این بازیکنان کار می کنم.»

او در ادامه گفت: «از رئال رفتم چون احساس می کردم این تیم به تغییر نیاز دارد. حالا بازگشته ام چون رییس باشگاه با من تماس گرفت. من عاشق رئال مادرید و پرز هستم. مربیگری یک مسئله است و مربیگری در رئال مادرید مسئله دیگری است. من تجربه مربیگری در این باشگاه را دارم و می دانم که از چه چیزی حرف می زنم. نمی خواهم کارهای خوبی که این سال ها انجام دادیم را فراموش کنیم و البته نباید کارهای ناامیدکننده را هم فراموش کنیم. فصل پیش در کوپا دل ری و لالیگا شکست خوردیم اما قهرمان اروپا شدیم. زمانی که جام های زیادی می برید طبیعی است که برای مدتی هم دچار افت شوید. این فصل اوضاع خوب پیش نرفت. چون در فوتبال همیشه پیروز نیستید و گاهی اوقات باید تغییر را قبول کرد. کسی را سرزنش نمی کنم. لوپتگی و سولاری نهایت تلاش خودشان را کردند. قطعا طی سال های آتی تغییراتی خواهیم داشت. فعلا تصمیمی گرفته نشده است. من با باشگاه باید در این مورد صحبت کنیم. امروز زمان صحبت درباره این چیزها نیست. اهل حرف زدن بی دلیل نیستم. در ده ماه گذشته هیچ مصاحبه ای نکردم. وقتی پرز با من تماس گرفت نتوانستم پاسخ منفی دهم. شاید اگر مدتی پیش تماس می گرفت، باز هم پاسخ منفی می دادم. اما الان احساس دیگری داشتم. رفتن من تصمیم درستی بود. بازیکنان و تیم به تغییر نیاز داشت. در این مدت پیشنهادات زیادی داشتم اما تصمیم گرفتم به زندگی در مادرید ادامه دهم. برای سال های آینده هیجان زیادی دارم. چالش بزرگی داریم اما بابت این چالش و همچنین بازگشت به عرصه مربیگری احساس هیجان می کنم.»

او درباره بازگشت رونالدو گفت: «الان وقت صحبت درباره این چیزها نیست. رونالدو یکی از اسطوره های رئال است اما امروز زمان حرف زدن در مورد او نیست. فعلا به ۱۱ بازی باقی مانده فکر می کنم و علاقه ای به صحبت درباره تابستان و خرید بازیکن ندارم. در زمان مناسب تصمیم خواهیم گرفت.»

۴۱۲۵۵

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه ورزش: زیدان: رونالدو یکی از اسطوره‌های رئال است/ من عاشق پرز هستم

زیدان: رونالدو یکی از اسطوره‌های رئال است/ من عاشق پرز هستم

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش