سه شنبه , ۱۳ خرداد ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
زاهدی: برای تکمیل درمان کمالیان باید به استان‌های همجوار برویم/مسئولان کمک کنند

زاهدی: برای تکمیل درمان کمالیان باید به استان‌های همجوار برویم/مسئولان کمک کنند

موسی زاهدی سرپرست تیم فوتسال آذرخش در گفت و گو با خبرنگار ورزشی پایگاه خبری نهانه به نقل از فارس در مورد سانحه جلال کمالیان مربی دروازه بان تیم فوتسال آذرخش بندر عباس گفت: کمالیان یکی از مربیان خوب و با اخلاق کشور است. وی سالهاست در عرصه مربیگری در تیم آدرخش زحمت بسیاری برای این باشگاه کشیده است.

وی در ادامه‌ گفت: متاسفانه روز گذشته این مربی دچار سانحه آتش‌سوزی شده و به گفته پزشکان ۴۰ درصد سوختگی شدید دارد و در حال حاضر هم حال مساعدی ندارد و در کما و بیهوشی به سر می‌برد.

سرپرست آذرخش بندرعباس گفت: پزشکان بیمارستان اعلام کردند که وی باید به بیمارستان‌های مجهزتر کشور اعزام شوند اما متاسفانه تا به امروز نه احمدی مالک باشگاه و نه دیگر مسئولان استانی به خصوص اداره کل ورزش جوانان حتی حاضر به پاسخگویی تلفن هم نیستند و تا این لحظه حتی یک تماس تلفنی نگرفته اند.

 

وی در پایان گفت: کمالیان یک انسان بزرگ و یک سرمایه با ارزش برای استان است و من از مسئولین استان درخواست می کنم که حداقل دستورات لازم را جهت اعزام این مربی به بیمارستانهای مجهزتر صادر کنند و همچنین باشگاه آذرخش مطالبات وی را پرداخت کند تا ما بتوانیم حداقل با پول خودش درمان وی را در بیمارستانهای مجهزتری ادامه دهیم

انتهای پیام/ک

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه ورزش: زاهدی: برای تکمیل درمان کمالیان باید به استان‌های همجوار برویم/مسئولان کمک کنند

زاهدی: برای تکمیل درمان کمالیان باید به استان‌های همجوار برویم/مسئولان کمک کنند

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش