زاخارووا: روس هراسی محور سیاست خارجی دولت آمریکا است

پایگاه خبری نهانه گزارش می دهد: زاخارووا: روس هراسی محور سیاست خارجی دولت آمریکا است خبر بین المللی:

به گزارش خبرنگار گروه خبری نهانه به نقل از ایرنا، ماریا زاخارووا روز جمعه در کنفرانس مطبوعاتی هفتگی خود که در یکی از بلندترین ساختمان های معروف به هفت خواهران استالینی مسکو (ساختمان وزارت خارجه روسیه) برگزار می شد، مواضع کشورش در قبال موضوعاتی همچون تحریم های آمریکا علیه روسیه، سیاست های آمریکا برای دامن زدن به روس هراسی، اوضاع اوکراین و ویکتور بوت شهروند روس زندانی در آمریکا را بیان کرد.
انتشار اخبار جعلی در شبکه های اجتماعی و فضای مجازی، ایفای نقش سازمان ملل و سازمان امنیت و همکاری اروپا در دفاع از آزادی رسانه ها و خبرنگاران، ایجاد موانع از سوی دولت آمریکا برای فعالیت رسانه های روسی، عهدشکنی ناتو و مساله کره شمالی از موضوعاتی بود که سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه در باره آن گفت وگو کرد.
خانم زاخارووا همچنین موضع روسیه در باره اوضاع سوریه و حمله تروریستی پهپادها به پایگاه های روسی در این کشور و نیز نیاز سوری ها به کمک های انسانی را بیان کرد.
خبر در حال تکمیل است …
اروپام*۳۹۱* ۱۳۴۶**
خبرنگار: رحمت الله خدادادی**ناشر: مدنی

برای دریافت تازه ترین خبرهای بین المللی از ایران و جهان با استفاده از لینک زیر وارد کانال تلگرام ما شوید.
https://t.me/joinchat/AAAAAEAtzWzGcxcKfBowNw

انتهای پیام /*

کلیه مطالب از مراجع معتبر و مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی در قبال محتوا ندارد. این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است. جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید.


مشاهده : زاخارووا: روس هراسی محور سیاست خارجی دولت آمریکا است

زاخارووا: روس هراسی محور سیاست خارجی دولت آمریکا است

۱۲ January 2018 | 7:57 pm

دوره بازرسی جوش