پنج شنبه , ۱۰ مهر ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
ریاست مجلس آینده باید چهره ملی باشد/باید پارلمان مقتدرداشته باشیم

ریاست مجلس آینده باید چهره ملی باشد/باید پارلمان مقتدرداشته باشیم


الهام آزاد منتخب مردم نائین در مجلس یازدهم در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر در خصوص شاخصه‌های رئیس مجلس یازدهم، اظهارداشت: یکی از شاخصه‌های رئیس مجلس مدیریت توانمند است که با این شرایط ما می‌توانیم مجلسی متفاوت داشته باشیم.

وی افزود: مجلس یازدهم که اولین مجلس در گام دوم انقلاب است باید یک مجلس متفاوت، مقتدر و قوی باشد.

منتخب مردم نائین در مجلس یازدهم ادامه داد: این شرایط به وجود نمی‌آید مگر اینکه ما شرایطی را فراهم کنیم و این شرایط مستلزم این است که ریاست مجلس یک فرد مدیر و توانمند باشد کسی که در واقع توانسته باشد هر جایی که وارد شده باشد را متحول ساخته و تأثیر گذار عمل کرده باشد.

آزاد گفت: در گزینه‌هایی که هم اکنون در مجلس وجود دارد چنین شخصیتی وجود دارد و با توجه به اینکه مجلس ریاست شورای اسلامی در رأس امور است یک چهره ملی می‌خواهد و انشالله در آینده نزدیک انتخاب می‌شود.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


پایگاه خبری نهانه : ریاست مجلس آینده باید چهره ملی باشد/باید پارلمان مقتدرداشته باشیم

ریاست مجلس آینده باید چهره ملی باشد/باید پارلمان مقتدرداشته باشیم

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش