چهارشنبه , ۱۳ مرداد ۱۴۰۰
طراحی سایت در اصفهان
رکورد تولید در مگاموتور سایپا شکسته شد/ رشد ۶۳ درصدی تولید

رکورد تولید در مگاموتور سایپا شکسته شد/ رشد ۶۳ درصدی تولید


به گزارش بازرگانی پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر به نقل از سایپانیوز، محمد شفیعی معاون برنامه ریزی و لجستیک مگاموتور با اعلام خبر رشد ۶۳ درصدی در تولید انواع موتور خانواده ایکس ۲۰۰ در سال ۹۹ نسبت به سال ۹۸ در مگاموتور گفت: یکی از برنامه‌های بلندمدت مگاموتور استفاده بهینه از امکانات داخلی است که در این راستا با همکاری تمامی کارکنان در حوزه‌های مختلف به خصوص برنامه‌های عملیاتی موفق در برنامه ریزی، تأمین و تولید توانستیم رکورد جدید را ثبت کنیم.

وی افزود: عبور از رکورد تولید موتور تیبا در حالی صورت گرفت که با توجه به تحریم‌های بین المللی و محدودیت‌های شدید بانکی و مالی و همچنین محدودیت‌های کرونایی، سال ۹۹ یکی از سخت‌ترین سال‌های تولید برای صنعت خودروسازی کشور بوده است.

شفیعی با اشاره به برنامه تولید محصول جدید شاهین در سایپا و برنامه‌های بلندمدت سایپا مبنی بر تولید موتور شاهین و حذف پراید در سبد تولید محصولات گروه تاکید کرد: با حمایت‌های مدیریت ارشد گروه، مدیرعامل مگاموتور و اعضای هیئت مدیره در تسریع و تسهیل فرایندهای جاری مگاموتور، توانستیم با تلاش شبانه روزی نیروهای متخصص و همت تمامی کارکنان، تولید ۱۵۰۷ دستگاه موتور شاهین را محقق و ثبت کنیم.

معاون برنامه ریزی و لجستیک مگاموتور در پایان گفت: تولید پایدار و روند افزایش تولید در شرکت مگاموتور در سال “جهش تولید” با رعایت دقیق پروتکل‌های بهداشتی در پیشگیری از بیماری کرونا با تکیه بر نیروی انسانی کارآمد محقق شد.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه اقتصاد : رکورد تولید در مگاموتور سایپا شکسته شد/ رشد ۶۳ درصدی تولید

رکورد تولید در مگاموتور سایپا شکسته شد/ رشد ۶۳ درصدی تولید

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش