جمعه , ۱۵ اسفند ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
رژیم صهیونیستی غده سرطانی و همچون آل خلیفه، حکومتی نامشروع هستند

رژیم صهیونیستی غده سرطانی و همچون آل خلیفه، حکومتی نامشروع هستند


به گزارش خبرنگار پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، حجت الاسلام والمسلمین عبدالله دقاق عصر دوشنبه در هفتمین همایش بین‌المللی جبهه جهانی شباب المقاومه «راهکارهای نابودی اسرائیل» که در سالن همایش‌های مدرسه عالی دارالشفا برگزار شد، دشمنی با اسرائیل را یکی از شاخص‌های مؤمنان بر شمرد و تصریح کرد: اگر می‌خواهیم مؤمنان را بشناسیم، باید ببینیم که چه کسانی دشمن اسرائیل هستند، جمهوری اسلامی و جبهه مقاومت که با غده سرطانی مقابله می‌کنند، با ایمان هستند.

نماینده شیخ عیسی قاسم ضمن اشاره به آیاتی از قرآن کریم از دشمنی کفار و یهودیان با مسلمانان و اهل ایمان گفت و افزود: هر کس که با مشرکان همراه باشد، خائن است و این عادی سازی روابط امارات با اسرائیل محکوم بوده و همه آزادگان جهان و نه فقط ما این اقدام را محکوم می‌کنیم.

وی با تاکید بر اینکه تنها را آزادسازی فلسطین مقاومت است و ما با توکل به خدا و ایمان صهیونیست‌ها را نابود می‌کنیم گفت: همه عالم بدانند که ما با اسرائیل روابطی برقرار نخواهیم کرد، اگر کسی شراب و گوشت خوک بخورد حرام است، به همین صورت هم ارتباط با اسرائیل حرام است و این ارتباط معنایی ندارد.

حجت الاسلام والمسلمین دقاق با اشاره به تظاهرات مردم بحرین با پرچم فلسطین در مقابل سفارت آمریکا گفت: مردم مسلمان بحرین هر گونه عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی را محکوم می‌کنند، صلح با اسرائیل حرام بوده و شریعتی ندارد، چرا که رژیم صهیونیستی غده سرطانی بوده و به همراه آل خلیفه حکومتی نامشروع است.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه اجتماعی : رژیم صهیونیستی غده سرطانی و همچون آل خلیفه، حکومتی نامشروع هستند

رژیم صهیونیستی غده سرطانی و همچون آل خلیفه، حکومتی نامشروع هستند

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش