دوشنبه , ۲۴ خرداد ۱۴۰۰
طراحی سایت در اصفهان
رژیم صهیونیستی با آتش بس موافقت کرده است؟

رژیم صهیونیستی با آتش بس موافقت کرده است؟


اسکای نیوز به نقل از «یک مقام سیاسی آگاه» افزود: آتش بس از روز جمعه به مرحله اجرا گذاشته خواهد شد.

این رسانه خبری همچنین یادآورشد که روز پنجشنبه، نشست هایی میان مقام ها اسرائیلی انجام شد و در همین رابطه بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی با «نداو ارغمان» رییس سازمان اطلاعات و امنیت داخلی (شاباک) پیش از برگزاری نشست کابینه دیدار و گفت وگو کرد.

همچنین «افیف کوخافی» رییس ستاد ارتش رژیم صهیونیستی با «بنی گانتس» وزیر جنگ این  رژیم دیدار کرد.

اسکای نیوز افزو: منابع مطبوعاتی آمریکایی نیز پیشتر فاش کردند  که آتش بس میان رژیم اسرائیل و گروه های فلسطینی از روز جمعه آغاز خواهد شد.

شهرهای مختلف سرزمین‌های اشغالی به تازگی شاهد دور جدید مقاومت مردم فلسطین است. اقدام های رژیم صهیونیستی برای تخریب و اشغال محله شیخ جراح در بخش شرقی بیت المقدس اشغال شده، موجب آغاز دور جدیدی از درگیری‌ها در سرزمین‌های اشغالی و ادامه این درگیری‌ها منجر به اعتراضات جهانی به جنایات صهیونیست‌ها شده است.

نظامیان اشغالگر صهیونیست از دوشنبه هفته گذشته (۲۰ اردیبهشت) حملات و تجاوزهای وحشیانه علیه باریکه غزه و فلسطینی‌ها را آغاز کردند که تاکنون بر اثر آن، ۲۳۰ تن از جمله ۶۵ کودک، ۳۹ زن و ۱۷سالمند شهید و یک هزار و ۷۱۹ تن زخمی شده اند.

۳۱۱۳۱۱

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه نهانه: رژیم صهیونیستی با آتش بس موافقت کرده است؟

رژیم صهیونیستی با آتش بس موافقت کرده است؟

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش