چهارشنبه , ۲ مهر ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
رژیم صهیونیستی: اروپا حمایت از ایران را متوقف کند

رژیم صهیونیستی: اروپا حمایت از ایران را متوقف کند


به گزارش پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، نماینده رژیم صهیونیستی در سازمان ملل توقف حمایت ادعایی اروپا از ایران را خواستار شد.

«گیلاد عردان»، نماینده رژیم صهیونیستی در سازمان ملل متحد روز جمعه از دیدارش با با «مایک پمپئو»، وزیر خارجه آمریکا و «کلی کرافت»، نماینده این کشور در سازمان ملل متحد و «برایان هوک»، نماینده مستعفی دولت آمریکا در امور ایران خبر داد.

وی در صحفه توئیتر خود نوشت: من تأکید کردم که اسرائیل کاملاً از اقدام آمریکا برای احیای خودکار تحریم‌ها علیه ایران حمایت می‌کند. ما هرگز اجازه نمی‌دهیم آمریکا تنها بماند.

این مقام صهیونیست با بیان اتهامات بی اساس افزود: اتحادیه اروپا باید حمایت از ایران را متوقف کند. اسرائیل، قاطعانه در کنار ایالات متحده ایستاده است و تمام توان خود را برای کمک به واشنگتن جهت متوقف کردن فعالیت‌ها و برنامه‌های خرابکارانه ایران بکار خواهد گرفت.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


پایگاه خبری نهانه : رژیم صهیونیستی: اروپا حمایت از ایران را متوقف کند

رژیم صهیونیستی: اروپا حمایت از ایران را متوقف کند

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش