جمعه , ۲ مهر ۱۴۰۰
طراحی سایت در اصفهان
روی یک اشتباه ابتدایی گل خوردیم/ منتظر لغزش رقیبان هستیم

روی یک اشتباه ابتدایی گل خوردیم/ منتظر لغزش رقیبان هستیم


به گزارش خبرنگار پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، مهرداد کریمیان در نشست خبری پس از شکست یک بر صفر شنبه شب شاهین شهرداری بوشهر مقابل پرسپولیس در ورزشگاه آزادی گفت: نیمه اول را بسیار خوب شروع کردیم. فکر می کنم از لحاظ تاکتیکی خیلی خوب توانستیم به اهداف خود برسیم و موقعیت گلزنی به پرسپولیس ندادیم.

سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر افزود: فکر می کنم وظایف خودمان را عالی انجام دادیم اما در نیمه دوم دچار عدم تمرکز و کم تجربگی شدیم.

وی تاکید کرد: بازیکنان شاهین از لحاظ کیفیتی پایین تر از بازیکنان پرسپولیس هستند. روی یک اشتباه ابتدایی به پرسپولیس گل دادیم. قطعا وقتی تیم می بازد شرایط به گونه ای است که باید دنبال حل ایرادهایمان باشیم و بتوانیم شرایط بهتری در جدول پیدا کنیم.

کریمیان یادآور شد: امیدوارم بتوانیم بهتر شویم تا شاهین را در لیگ برتر حفظ کنیم. قطعا باید تلاش کنیم و دنبال لغزش سایر رقبای خود در پایین جدول هستیم. باید تمرینات و تمرکز بیشتری داشته باشیم.

سرمربی شاهین راجع به عملکرد داور بازی امشب تصریح کرد: به نظرم خیلی خوب بود و ما رضایت داشتیم. مشکل خاصی ندیدم.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه ورزش: روی یک اشتباه ابتدایی گل خوردیم/ منتظر لغزش رقیبان هستیم

روی یک اشتباه ابتدایی گل خوردیم/ منتظر لغزش رقیبان هستیم

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش