رویدادهای خبری پنجشنبه، ۲۱ دی ماه در آذربایجان غربی / سفر معاون رئیس جمهوری به ارومیه

پایگاه خبری نهانه گزارش می دهد: رویدادهای خبری پنجشنبه، ۲۱ دی ماه در آذربایجان غربی / سفر معاون رئیس جمهوری به ارومیه در خبر علمی

به گزارش گروه خبری نهانه به نقل از ایرنا، عیسی کلانتری، معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست که دبیر ستاد احیا دریاچه ارومیه را نیز بر عهده دارد، ظهر امروز به ارومیه سفر می کند.
وی برای بازدید از آخرین وضعیت دریاچه ارومیه و دیدار با استاندار، میهمان مسئولان آذربایجان غربی است؛ دریاچه ارومیه بزرگترین آبگیر دائمی در شمال غرب فلات ایران ‌است که از اواسط دهه ۱۳۸۰ شمسی شروع به خشک شدن کرد و بنا بر آمار بین المللی تا سال ۲۰۱۵ میلادی در حدود ۸۰ درصد از مساحت آن خشک شد.
برگزاری مراسم گرامیداشت روز بسیج رسانه و تجلیل از اصحاب رسانه ای استان در سالن جلسات کانون جوانان بسیج آذربایجان غربی از دیگر رویداد خبری امروز، پنجشنبه ۲۱ دی ماه ۱۳۹۶ شمسی است.
همچنین همایش زنبور عسل از ساعت ۹ صبح امروز در سالن جلسات ساختمان شماره ۲ سازمان جهاد کشاورزی استان برگزار می شود.
خبرگزاری جمهوری اسلامی مرکز آذربایجان غربی آمادگی دارد تا برنامه رویدادهای خبری روزانه استان را در قالب یک بسته خبری هر روز صبح پیش از ساعت هشت اطلاع رسانی کند.
دستگاه های اجرایی، سازمان ها، نهادها و شرکت های دولتی و عمومی می توانند برنامه های خبری روزانه خود را روز قبل از طریق شماره تلفن ۳۳۸۲۶۶۶۷ به خبرنگاران گروه خبری نهانه به نقل از ایرنا در مرکز استان اطلاع دهند یا به شماره نمابر ۳۳۸۲۶۶۶۶ ارسال کنند.
۸۱۳۵/ ۳۰۷۲
** خبر: شهین بیدادرس ** انتشار: علیرضا فولادی

انتهای پیام /*

کلیه مطالب از مراجع معتبر و مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی در قبال محتوا ندارد. این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است. جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید.


مشاهده : رویدادهای خبری پنجشنبه، ۲۱ دی ماه در آذربایجان غربی / سفر معاون رئیس جمهوری به ارومیه

رویدادهای خبری پنجشنبه، ۲۱ دی ماه در آذربایجان غربی / سفر معاون رئیس جمهوری به ارومیه

۱۱ January 2018 | 12:56 pm

دوره بازرسی جوش