جمعه , ۴ مهر ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
رویارویی سربازان ارتش لبنان با نظامیان رژیم صهیونیستی

رویارویی سربازان ارتش لبنان با نظامیان رژیم صهیونیستی


به گزارش پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، خبرنگار شبکه تلویزیونی المنار لبنان از رویارویی سربازان ارتش این کشور با نظامیان رژیم صهیونیستی در جنوب لبنان خبر داد.

خبرنگار المنار گزارش داد: سربازان ارتش لبنان با نظامیان رژیم صهیونیستی که درنزدیکی دیوار امنیتی میان لبنان و رژیم صهیونیستی مستقر شده بودند به رویارویی پرداختند.

بر اساس گزارش خبرنگار شبکه تلویزیونی المنار؛ نظامیان صهیونیست به سوی کشاورزان لبنانی که در حال کاشت تنباکو در عیترون در جنوب لبنان بودند، سلاح خود را نشانه گرفته بودند، که سربازان ارتش لبنان برای حمایت از کشاورزان لبنانی وارد عمل شدند.

خبرنگار المنار اعلام کرد که این رویارویی قریب به یکساعت به طول انجامید تا کشاورزان لبنانی به فعالیت کشاورزی خود پایان دادند و نظامیان رژیم صهیونیستی منطقه را ترک کردند و سربازان ارتش لبنان هم به خطوط مقدم بازگشتند.

این در حالی است که شبکه المیادین ساعاتی قبل از نقض حریم هوایی لبنان از سوی جنگنده های رژیم صهیونیستی در مناطق نبطیه، اقلیم تفاح، جزین و مرجعیون خبر داده بود.

نقض مکرر حریم هوایی لبنان توسط رژیم صهیونیستی در حالی صورت می‌گیرد که وزارت خارجه لبنان از اقدامات تجاوزکارانه تل آویو در نقض مداوم تمامیت ارضی لبنان به شورای امنیت سازمان ملل متحد شکایت کرده است.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


پایگاه خبری نهانه : رویارویی سربازان ارتش لبنان با نظامیان رژیم صهیونیستی

رویارویی سربازان ارتش لبنان با نظامیان رژیم صهیونیستی

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش