چهارشنبه , ۱۳ مرداد ۱۴۰۰
طراحی سایت در اصفهان

رونمایی پوستر و فیلم افتتاحیه جشنواره ونیز / عکس

به گزارش خبرگزاری پایگاه خبری نهانه به نقل از خبر آنلاین، هفتاد و هشتمین دوره جشنواره فیلم ونیز که از اول سپتامبر (۱۰ مهر) تا ۱۱ سپتامبر (۲۰ مهر) برگزار خواهد شد. جشنواره ونیز از معدود جشنواره‌های معتبر سینمایی بود که سال گذشته در اوج همه‌گیری کرونا تن به تعطیلی نداد و برگزار شد.

امسال پیش از آغاز رسمی جشنواره فیلمی از روند برگزاری جشنواره در دوران همه‌گیری با عنوان «جشنواره ونیز: سینما در دوران کووید» به کارگردانی آندریا سگره در روز ۳۱ اوت (۹ مهر) پخش خواهد شد. پخش نسخه بازسازی شده فیلم «میان معجزه‌ها» ساخته نینو مانفردی نیز بخشی از این مراسم پیش از افتتاحیه ونیز است.

پوستر این دوره از جشنواره را که دیروز (دوشنبه ۲۹ تیر) رونمایی شد، لورنتسو ماتوتی طراحی کرده است. در این پوستر دو فرد را در حالتی رقص‌گونه در حال فیلمبرداری از همدیگر می‌بینیم.

رونمایی پوستر و فیلم افتتاحیه جشنواره ونیز / عکس

فیلم «مادران موازی»‌ به کارگردانی پدرو آلمادوار در افتتاحیه ونیز پخش خواهد شد. در این فیلم پنه‌لوپه کروز بازیگر برنده جایزه اسکار جلوی دوربین رفته است.

فیلم‌های حاضر در این دوره از جشنواره فیلم ونیز روز ۲۶ جولای (۴ مرداد) معرفی خواهند شد.

رونمایی پوستر و فیلم افتتاحیه جشنواره ونیز / عکس

منبع‌: ورایتی

۵۸۵۸

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه نهانه: رونمایی پوستر و فیلم افتتاحیه جشنواره ونیز / عکس

رونمایی پوستر و فیلم افتتاحیه جشنواره ونیز / عکس

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش