• Home
  • رونمایی از مدعیان شرکت‌کننده در پیکارهای لیگ برتر وزنه‌برداری

رونمایی از مدعیان شرکت‌کننده در پیکارهای لیگ برتر وزنه‌برداریبه گزارش خبرنگار پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، با توجه به نهایی شدن تعداد تیم‌های شرکت کننده در پیکارهای لیگ برتر وزنه‌برداری جوانان و بزرگسالان مقرر شد تا این مسابقات طی روزهای ۱۴ تا ۱۷ آبان ماه سال جاری در مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار شود.

تاکنون تیم‌های ملی حفاری، مناطق نفت خیز جنوب، نیروی زمینی ارتش، باشگاه عقاب نیروی هوایی، رعد پدافند، ذوب آهن اصفهان و فولادین ذوب آمل برای حضور در لیگ برتر بزرگسالان و همچنین تیم‌های مناطق نفت خیز جنوب، نیروی زمینی ارتش، باشگاه عقاب نیروی هوایی، مس رفسنجان، فولاد خوزستان و هیأت وزنه برداری اردبیل برای حضور در لیگ برتر جوانان اعلام آمادگی کرده‌اند.

این باشگاه‌ها می‌بایست با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و با ارائه جواب منفی تست PCR کرونا برای تمامی اعضای تیم در مدت زمان ۴۸ تا ۷۲ ساعت قبل از زمان ورود، در مسابقات شرکت کنند.

این در حالی است که نخستین مرحله از اردوهای آماده سازی تیم ملی وزنه برداری کشورمان برای حضور در مسابقات جهانی و بین المللی در سال ۲۰۲۱ نیز از روز ۱۶ شهریور در کمپ تمرین آزادی با حضور ۱۸ وزنه‌بردار آغاز شده است.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه ورزش: رونمایی از مدعیان شرکت‌کننده در پیکارهای لیگ برتر وزنه‌برداری

رونمایی از مدعیان شرکت‌کننده در پیکارهای لیگ برتر وزنه‌برداری