دوشنبه , ۳۰ فروردین ۱۴۰۰
طراحی سایت در اصفهان
روزنامه الرایه قطر: ترابی معامله ویژه‌ای برای تیم العربی است

روزنامه الرایه قطر: ترابی معامله ویژه‌ای برای تیم العربی است


به گزارش خبرنگار پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، روزنامه الرایه با اشاره به پیوستن مهدی ترابی به تیم العربی قطر نوشت: «باشگاه العربی با ترابی قرارداد بسته است اما تاکنون به دلیل حضور همزمان پنج بازیکن خارجی در لیست خود قادر به ثبت نام این بازیکن در لیست خود نبوده است.

هر زمان که نام یک بازیکن خارجی از لیست خارج شود، ترابی رسما به تیم اضافه می شود و احتمال دارد از مرحله بعد برای العربی بازی کند.

در حال حاضر تلاش زیادی برای بازاریابی برای بازیکنان خارجی که العربی به دنبال کنار گذاشتن آنها است صورت گرفته و نزدیکترین گزینه برای خروج از العربی میشل لاسوگا آلمانی است.

ترابی یک معامله و قرارداد ویژه برای تیم العربی است ، به خصوص که وی در پست “بال” بازی می کند و انتظار می رود چیزهای مطلوبی به تیم اضافه کند.»

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه ورزش: روزنامه الرایه قطر: ترابی معامله ویژه‌ای برای تیم العربی است

روزنامه الرایه قطر: ترابی معامله ویژه‌ای برای تیم العربی است

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش