پنج شنبه , ۸ اسفند ۱۳۹۸
طراحی سایت در اصفهان
روایت رسانه عراقی از نحوه جدایی طارق از استقلال/هافبک عراقی به ترکیه می رود؟

روایت رسانه عراقی از نحوه جدایی طارق از استقلال/هافبک عراقی به ترکیه می رود؟

به گزارش پایگاه خبری نهانه به نقل از فارس، یک رسانه عراقی نحوه جدایی طارق همام از باشگاه استقلال را شرح داده و از نقش بهروز مدیر برنامه این بازیکن در دیدار با معاون باشگاه استقلال برای این جدایی خبر داده است.

پایگاه خبری ورزش عراق در مورد نحوه جدایی این بازیکن نوشت: مدیر برنامه های هافبک عراقی استقلال  موفق شد در نشستی در حل مسائل مالی و اداری بزرگ بین این بازیکن و باشگاه استقلال موفق عمل کند و در نهایت رضایت این باشگاه برای جدایی طارق را بگیرد.

این رسانه نوشت: مدیر برنامه های همام برای این مذاکرات سختی های زیادی کشید و پس از ساعتها مذاکره در نهایت رضایت باشگاه را برای جدایی طارق از این باشگاه گرفت.

در ادامه این رسانه نوشت: اکنون گزینه های متعددی برای بازگشت طارق به عراق یا حتی اضافه شدن وی به کشور ترکیه وجود دارد و باید دید این بازیکن کدام را را انتخاب می کند؟

به گزارش فارس، طارق در ابتدای فصل پیش با عقد قرارداد ۳ ساله به استقلال پیوست اما وی به دلیل پرداخت نشدن مطالباتش و همچنین تصمیم مجیدی ایران را ترک کرد. 

انتهای پیام/ا

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه ورزش: روایت رسانه عراقی از نحوه جدایی طارق از استقلال/هافبک عراقی به ترکیه می رود؟

روایت رسانه عراقی از نحوه جدایی طارق از استقلال/هافبک عراقی به ترکیه می رود؟

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش