دوشنبه , ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
طراحی سایت در اصفهان
رقابت طراحان لباس در مسابقه از ایده تا اجرا

رقابت طراحان لباس در مسابقه از ایده تا اجرا


به گزارش پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر به نقل از روابط عمومی کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور، مسابقه زنده طراحی لباس با عنوان «از ایده تا اجرا» طی سه روز در دهمین جشنواره مد و لباس فجر در حال اجرا است.

بر این اساس از روز گذشته سه شنبه ۲۸ بهمن ماه همزمان با آغاز دهمین جشنواره مد و لباس فجر، گروه‌های شرکت کننده در این بخش کار خود را آغاز کرده‌اند؛ که طی آن در روز نخست ۱۵ گروه طراحی سه نفره به طراحی لباس اجتماع بانوان پرداختند.

در ادامه نیز فردا در دومین روز از این برنامه ۱۲ گروه سه نفره به طراحی لباس آقایان می‌پردازند. این مسابقه در روز سوم نیز ادامه خواهد داشت و در نهایت روز شنبه دوم اسفند ماه داوری آثار انجام و برندگان معرفی می‌شوند.

میزان درخواست و استقبال طراحان لباس در این دوره از جشنواره از بخش طراحی زنده لباس بسیار زیاد بود اما به توجه به لزوم رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی این مسابقه با گروه‌های کم و در سه نوبت برگزار می‌شود تا تمامی پروتکل‌های بهداشتی در اجرای آن صورت گیرد.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه اجتماعی : رقابت طراحان لباس در مسابقه از ایده تا اجرا

رقابت طراحان لباس در مسابقه از ایده تا اجرا

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش