پنج شنبه , ۲ بهمن ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
رقابت بر سر شاخص‌های جدید؛گلزن‌ترین تیم‌های اروپا در فصل جاری+عکس

رقابت بر سر شاخص‌های جدید؛گلزن‌ترین تیم‌های اروپا در فصل جاری+عکس

به گزارش پایگاه خبری نهانه به نقل از فارس، فوتبال روز دنیا بجز نبرد برای کسب عنوان قهرمانی به صحنه‌ای برای ثبت رکورد‌ و پیداش شاخصی جدید و بزرگ‌تر برای دست‌اندرکاران آن مبدل شده است.

پپ گواردویلا در مربیگری چنین سبکی را به نمایش گذاشت و در فصل گذشته با من‌سیتی در امر کسب بیشترین امتیاز در طول فصل، بیشترین گل زده در یک فصل و حتی کمترین گل خورده شاخص جدید را به نمایش گذاشت.البته وی در کسب جام های متوالی در یک فصل با بارسا نیز خبرساز شده بود.این رقابت در بین مربیان هم به شیوه‌ جدید و میدان جدید برای شاخ به شاخ و کری‌خوانی تبدیل شده است.

در بین فوتبالیست‌ها هم این به وضوح مشاهده می‌شود رقابت رونالدو و مسی بیشتر از پیش در معرض دید فوتبالدوستان جهان قرار دارد.

در فصل جاری فوتبال اروپا و در بین ۵ لیگ معتبر قاره سبز پاری سن ژرمن با ۵۴ گل زده بیشترین گل را وارد دروازه رقبا کرده است.

بارسا با ۵۱ گل دوم، لیورپول با ۴۴ گل سوم، من سیتی با ۴۱ گل چهارم و دورتموند با ۳۶ گل پنجم است.

انتهای پیام/ک

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه ورزش: رقابت بر سر شاخص‌های جدید؛گلزن‌ترین تیم‌های اروپا در فصل جاری+عکس

رقابت بر سر شاخص‌های جدید؛گلزن‌ترین تیم‌های اروپا در فصل جاری+عکس

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش