پنج شنبه , ۱۰ مهر ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
رفتار متفاوت سردار سلیمانی در زندگی شخصی

رفتار متفاوت سردار سلیمانی در زندگی شخصی


بیش از شش ماه از شهادت سپهبد سلیمانی می‌گذرد. حاج قاسم در تاریخ ۱۳ دی ماه سال ۱۳۹۸ و در خاک عراق به شهادت رسید. شهادت حاج قاسم موجی از اندوه را در میان دوستدارانش رقم زد.

او اگرچه در میدان جنگ و در مواجهه با دشمنان فرماندهی شجاع و دلیر بود، اما در زندگی شخصی خود در مواجهه با مردم به ویژه کودکان بسیار فروتن بود. همین خصوصیات شخصیتی شهید سلیمانی بود که او را محبوب قلب پیر و جوان و کوچک و بزرگ کرده بود.

ویدئویی که منتشر شده است نمونه‌ای از این رفتار فروتنانه حاج قاسم را روایت می‌کند. در یکی از سخنرانی‌های حاج قاسم زمانی که یک کودک از او درخواست میکروفون کرد، بلافاصله آن را در اختیار آن کودک قرار داد. همچنین یکی از همرزمان حاج قاسم روایتگر این ویژگی رفتاری ممتاز او هنگامی که این شهید والامقام با دختر ۳ ساله این رزمنده مواجه می‌شود است که می گوید« وقتی دختر من نزد ایشان رفت جلوی دختر من بلند شد»

۲۷۲۷

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه ورزش: رفتار متفاوت سردار سلیمانی در زندگی شخصی

رفتار متفاوت سردار سلیمانی در زندگی شخصی

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش