رشد ۶۲ درصدی کشف و ضبط انواع فرآورده های نفتی قاچاق در زنجان

پایگاه خبری نهانه گزارش می دهد: رشد ۶۲ درصدی کشف و ضبط انواع فرآورده های نفتی قاچاق در زنجان خبر اقتصادی:

محمود آقامحمدیان روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار گروه خبری نهانه به نقل از ایرنا افزود: در راستای مبارزه با قاچاق و عرضه خارج از شبکه فراورده های نفتی ضمن ارتقای تعامل با نیروی انتظامی و تعزیرات حکومتی به عنوان دستگاه های همکار نسبت به تشدید کنترل و نظارت نفتکش های عبوری از جاده های های ارتباطی استان زنجان اقدام شد.
به گفته وی، بیش از ۲۹۰ هزار و ۸۰۰ لیتر انواع فراورده نفتی از ابتدای امسال تاکنون کشف، ضبط و به چرخه رسمی سوخت کشور برگردانده شد.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زنجان گفت: این میزان در مقایسه با مدت مشابه سال قبل بیش از ۶۲ درصد رشد دارد.
آقامحمدیان تاکید کرد: کشف و ضبط این فرآورده ها از نفتکش های عبوری از مبدا و به مقصد استان های همجوار بیانگر تلاش هدفمند مجموعه عوامل در تبدیل استان زنجان به گلوگاه قاچاقچیان فراورده های نفتی است.
وی از هموطنان خواست، در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا داشتن انتقاد، پیشنهاد و ارائه راهکار، مورد را با سامانه ۰۹۶۲۷ و یا از طریق شماره پیامک ۳۰۰۰۲۴۹۶۲۷ و یا شماره تلفن های ۳۳۳۲۸۵۶۴ و ۳۳۳۲۸۵۶۵ در ۲۴ ساعت از شبانه روز اطلاع رسانی کنند.
به گزارش گروه خبری نهانه به نقل از ایرنا، برای نخستین بار در کشور همه نفتکش های این استان، مجهز به سیستم ‘GPS’ شدند تا تردد این خودروها به صورت آنلاین کنترل شود.
به دلیل یارانه ای بودن فرآورده های نفتی و احتمال وجود هر نوع تخلف، نفتکش ها به صورت آنلاین کنترل می شوند.
با مجهز شدن همه نفتکش های استان زنجان به سیستم جی پی اس، مبدا حرکت و مقصد نهایی این خودروها به صورت آنلاین رصد می شوند.
۷۳۲۵/۶۰۸۵
خبرنگار: حدیث ابوالحسنی ** انتشار دهنده: رویا رفیعی

انتهای پیام /*

کلیه مطالب از مراجع معتبر و مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی در قبال محتوا ندارد. این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است. جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید.


مشاهده : رشد ۶۲ درصدی کشف و ضبط انواع فرآورده های نفتی قاچاق در زنجان

رشد ۶۲ درصدی کشف و ضبط انواع فرآورده های نفتی قاچاق در زنجان

۱۷ January 2018 | 2:53 pm

دوره بازرسی جوش