رشد ۵۴ درصدی مصرف نفتگاز نیروگاهی در زنجان

پایگاه خبری نهانه گزارش می دهد: رشد ۵۴ درصدی مصرف نفتگاز نیروگاهی در زنجان خبر اقتصادی:

محمود آقامحمدیان روز سه شنبه در جمع خبرنگاران افزود: از ابتدای امسال تاکنون بیش از ۸۵ میلیون و ۷۳۳ هزار لیتر نفتگاز در نیروگاه سلطانیه زنجان مصرف و از ایجاد هر گونه وقفه در روند فعالیت نیروگاه پیشگیری شده است.
وی یادآورشد: این میزان مصرف در مقایسه با مدت مشابه سال قبل با ۵۵ میلیون و ۷۳۵ هزار لیتر از رشد ۵۴ درصدی برخوردار شده است.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زنجان اعلام کرد: این شرکت نسبت به تامین سوخت مورد نیاز اقدام کرده که بخش قابل توجهی از آن به وسیله خط لوله و بخشی نیز به وسیله نفتکش های جاده پیما حمل و به نیروگاه تحویل شده است.
آقامحمدیان اظهارکرد: با تعامل و همکاری بین شرکت پخش منطقه زنجان و نیروگاه سیکل ترکیبی سلطانیه در زمینه کنترل پایدار سوخت نیروگاهی حائز رتبه برتر درسطح کشور شده است.
وی تاکید کرد: نیروهای منطقه زنجان به صورت مستمر و ماهانه ضمن مراجعه به نیروگاه نسبت به کنترل روند دریافت، نگهداشت و مصرف نفتگاز تحویلی به نیروگاه اقدام می کنند.
به گزارش گروه خبری نهانه به نقل از ایرنا، شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زنجان ۵۳ باب جایگاه عرضه فرآورده نفتی مایع و ۴۰ باب جایگاه عرضه سی ان جی و ۱۰۸ نفتکش حامل فرآورده های نفتی در این منطقه دارد که به سیستم GPRS تجهیز شده اند.
هموطنان در صورت مواجهه با هرگونه مورد تخلف، انتقاد، پیشنهاد و ارائه راهکار، مورد را با سامانه ۰۹۶۲۷ و یا از طریق شماره ۳۰۰۰۲۴۹۶۲۷ در طول ۲۴ ساعت از شبانه روز اطلاع رسانی کنند.
۷۳۲۵/۶۰۸۵
خبرنگار: حدیث ابوالحسنی ** انتشار دهنده: رویا رفیعی

انتهای پیام /*

کلیه مطالب از مراجع معتبر و مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی در قبال محتوا ندارد. این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است. جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید.


مشاهده : رشد ۵۴ درصدی مصرف نفتگاز نیروگاهی در زنجان

رشد ۵۴ درصدی مصرف نفتگاز نیروگاهی در زنجان

۲۳ January 2018 | 11:17 am

دوره بازرسی جوش