پنج شنبه , ۷ مرداد ۱۴۰۰
طراحی سایت در اصفهان
رتبه نخست بانک سرمایه در پاسخگویی به سامانه دسترسی به اطلاعات

رتبه نخست بانک سرمایه در پاسخگویی به سامانه دسترسی به اطلاعات


به گزارش بازرگانی پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر و به نقل از بانک سرمایه، بانک سرمایه رتبه نخست را درپاسخ گویی به سامانه انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات در میان بانک‌های کشور را کسب کرده است.

شایان ذکر است بانک سرمایه از تاریخ ۹ دی ۱۳۹۶ به این سامانه پیوسته است و از آن تاریخ تاکنون به تمامی درخواست‌های ثبت شده درسامانه مذکور خطاب به این بانک پاسخ داده و از این لحاظ رتبه نخست را در میان بانک‌های کشور کسب کرده است.

گفتنی است سامانه انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات از تیرماه سال ۹۶ با هدف دسترسی آزاد تمامی شهروندان به اطلاعات موسسات عمومی و موسسات خصوصی ارائه دهنده خدمات عمومی رسماً رونمایی شده و بانک سرمایه از زمان اتصال به این سامانه کوشیده است تا با ارائه پاسخ های به موقع، مستدل و کاربردی به درخواست های شهروندان، اهداف سامانه مذکور را در چارچوب سازمانی خود به شایسته ترین صورت تحقق بخشد.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه اقتصاد : رتبه نخست بانک سرمایه در پاسخگویی به سامانه دسترسی به اطلاعات

رتبه نخست بانک سرمایه در پاسخگویی به سامانه دسترسی به اطلاعات

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش