رایزنی جابری‌انصاری با المعلم درباره نشست مذاکره کنندگان ارشد ایران، روسیه و ترکیه در ژنو

پایگاه خبری نهانه گزارش می دهد: رایزنی جابری‌انصاری با المعلم درباره نشست مذاکره کنندگان ارشد ایران، روسیه و ترکیه در ژنو خبر بین المللی:

به گزارش گروه سیاست خارجی گروه خبری نهانه به نقل از فارس، حسین جابری‌انصاری دستیار ارشد وزیر خارجه در امور ویژه سیاسی و مذاکره کننده ارشد ایران در مذاکرات بین‌المللی صلح سوریه در ادامه دیدارهای خود و هیات همراه با مسئولان بلند پایه سوریه، عصر امروز (یکشنبه) سیزدهم اسفند ۹۶ با ولید المعلم معاون نخست‌وزیر و وزیر امور خارجه سوریه دیدار و گفت‌وگو کرد.

 

 

در این دیدار که فیصل مقداد قائم مقام وزارت خارجه سوریه نیز حضور داشت، طرفین در خصوص آخرین تحولات روند گفت‌وگوهای سیاسی صلح سوریه و دستورکار نشست مشترک قریب الوقوع مذاکره کنندگان ارشد ایران، روسیه و ترکیه در ژنو، رایزنی و تبادل نظر کردند.

جابری انصاری همچنین عصر امروز در دیدار با برخی دیگر از مقامات عالیرتبه سوریه در خصوص آخرین تحولات سیاسی و میدانی سوریه گفتگو و تبادل نظر کرد.

دستیار ارشد وزیر امور خارجه ایران در امور ویژه سیاسی صبح امروز نیز با بشار اسد دیدار و گفت‌وگو کرده بود.

در این دیدار که در چارچوب رایزنی های مستمر ایران و سوریه و در محل کاخ مهاجرین دمشق صورت گرفت، طرفین با تاکید بر حق انحصاری مردم سوریه برای ترسیم آینده کشورشان، بدور از هرگونه فشار و مداخله خارجی، در خصوص آخرین تحولات روند گفتگوهای سیاسی و ضرورت های مرحله جاری مذاکرات بین المللی صلح سوریه گفتگو و تبادل نظر کردند.

انتهای پیام/


عضویت در کانال تلگرامی بین‌الملل و سیاست خارجی فارس

کلیه مطالب از مراجع معتبر و مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی در قبال محتوا ندارد. این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است. جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید.


مشاهده : رایزنی جابری‌انصاری با المعلم درباره نشست مذاکره کنندگان ارشد ایران، روسیه و ترکیه در ژنو

رایزنی جابری‌انصاری با المعلم درباره نشست مذاکره کنندگان ارشد ایران، روسیه و ترکیه در ژنو

۴ March 2018 | 8:09 pm

دوره بازرسی جوش