یکشنبه , ۴ آبان ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال «فجر سلیمانی» شد

راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال «فجر سلیمانی» شد

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، حجت الاسلام علی اکبر باقری بنابی در مراسم راهپیمایی ایام الله ۲۲ بهمن شهرستان پارس آباد با اشاره به اینکه راهپیمایی امسال متفاوت‌تر از سال‌های گذشته برگزار شد، افزود: راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال به لحاظ شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و مسئله معامله قرن که می‌خواهند فلسطین را عملاً به رژیم صهیونیستی واگذار کنند دارای اهمیت و شاخصه‌های خاصی بود.

به گفته وی مردم شهرستان پارس آباد در راهپیمایی سال جاری در راستای حمایت از ارزش‌های اسلامی و انسانی حماسه‌ای دیگر آفریدند.

امام جمعه پارس آباد با اشاره به اینکه مردم این شهرستان با حماسه پرشکوه خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن، فجر سلیمانی را رقم زدند، گفت: با شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی تک تک مردم سردار سلیمانی بوده و راه این سردار سرافراز اسلامی را با صلابت ادامه خواهند داد.

باقری با اشاره به دعوت مردم و حضور حداکثری در انتخابات و اینکه هر رأی مساوی با خاری در چشم دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است، یادآور شد: حضور پرشکوه و حداکثری در انتخابات باعث نا امیدی دشمنان و لبیک به رهبری است.

راهپیمایی ۲۲ بهمن نماد اتحاد و وحدت ملت است

عدالت حاجی پور، سرپرست فرمانداری پارس آباد نیز در حاشیه این راهپیمایی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر عنوان کرد: راهپیمایی ۲۲ بهمن نماد اتحاد، وحدت، اقتدار و عزت امت ایران اسلامی است.

وی ضمن دعوت مردم برای مشارکت در انتخابات دوم اسفندماه، تاکید کرد: حضور حماسی در انتخابات عزت و اقتدار و امنیت کشور را تضمین می‌کند سرپرست فرمانداری پارس آباد در ادامه افزود: یادواره شهدای سه ماهه چهارم و اربعین سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی فردا ساعت ۱۱ قبل از ظهر در مسجد جامع شهرستان پارس آباد برگزار خواهد شد.

گفتنی است در پایان راهپیمایی قطعنامه‌ای در شش بند قرائت شده و مردم شهرستان پارس آباد با تکبیر «الله اکبر، خامنه ای رهبر» هر بند آن را تأیید کردند.

راهپیمایی ۲۲ بهمن در پارس آباد از دو مسیر مقابل میدان سپاه و پمپ بنزین جدید تا چهارراه امام خمینی (ره) ادامه یافت و مرزنشینان پارس آبادی با سردادن شعارهای انقلابی همچون «۲۲ بهمن یوم الله، یوم الله»، «مرگ برآمریکا و مرگ بر اسرائیل» شکوه حضور خود را به نمایش گذاشتند.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


پایگاه خبری نهانه : راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال «فجر سلیمانی» شد

راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال «فجر سلیمانی» شد

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش