چهارشنبه , ۱۲ آذر ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
«رادیکال سه» به سراغ اندیشه‌های مهدی اخوان‌ثالث می‌رود

«رادیکال سه» به سراغ اندیشه‌های مهدی اخوان‌ثالث می‌رود


به گزارش پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر به نقل از روابط عمومی برنامه، تازه‌ترین قسمت از برنامه دانشجویی «رادیکال سه» با محوریت بررسی آثار مهدی اخوان‌ثالث به بررسی اشعار او از منظر عدالت‌خواهی پرداخته است.

مصطفی محدثی‌خراسانی شاعر و پژوهشگر ادبی در این قسمت از «رادیکال سه» رو به روی سجاد بلوکات مجری جوان این برنامه خواهد نشست.

برنامه «رادیکال سه» در این سری خود سعی کرده تا با نگاهی دانشجویی و دقیق عملکرد و تاثیرگذاری شخصیت‌های اجتماعی سیاسی و فرهنگی جامعه ایران را در آرمان‌های استقلال، آزادی، عدالت و پیشرفت مورد بررسی قرار دهد.

این قسمت از «رادیکال سه» پنجشنبه ۲۹ خرداد ماه، ساعت ۱۱:۵۰ از شبکه سوم سیما به روی آنتن می‌رود. علی زندیه، کارگردانی و میکائیل دیانی تهیه‌کنندگی این سری از «رادیکال سه» را برعهده دارند.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه اجتماعی : «رادیکال سه» به سراغ اندیشه‌های مهدی اخوان‌ثالث می‌رود

«رادیکال سه» به سراغ اندیشه‌های مهدی اخوان‌ثالث می‌رود

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش