دیدار رئیس جمهوری کره جنوبی با خواهر رهبر کره شمالی

پایگاه خبری نهانه گزارش می دهد: دیدار رئیس جمهوری کره جنوبی با خواهر رهبر کره شمالی خبر بین المللی:

به گزارش گروه خبری نهانه به نقل از مهر به نقل از رویترز، «مون جائه این،» رئیس‌جمهوری کره جنوبی امروز با «کیم یو جونگ» خواهر رهبر کره شمالی که در راس هیاتی وارد کره جنوبی شده است، دیدار کرد.

این جلسه که صبح امروز در کاخ ریاست جمهوری کره جنوبی برگزار شد قرار بود بعد از ناهار برگزار شود. هیات بلند پایه کره شمالی از جمله کیم یو جونگ خواهر «کیم جونگ اون» رهبر کره شمالی و «کیم یونگ نام» مرد شماره دو کره شمالی صبح دیروز جمعه برای شرکت در مراسم افتتاحیه بازی های المپیک زمستانی وارد این کشور شده بودند.

کیم یونگ نام بالاترین مقام رسمی کره شمالی و کیم یو جونگ نیز اولین عضو خانواده حاکم کره شمالی است که به کره جنوبی سفر می کنند.

عصر دیروز نیز مون جائه این رئیس جمهوری کره جنوبی و کیم یونگ نام مرد شماره دو کره شمالی در حاشیه مراسم افتتاح المپیک زمستانی در اقدامی کم سابقه دیدار و با یکدیگر دست دادند.

کلیه مطالب از مراجع معتبر و مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی در قبال محتوا ندارد. این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است. جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید.


مشاهده : دیدار رئیس جمهوری کره جنوبی با خواهر رهبر کره شمالی

دیدار رئیس جمهوری کره جنوبی با خواهر رهبر کره شمالی

۱۰ February 2018 | 10:09 am

دوره بازرسی جوش