یکشنبه , ۲۹ فروردین ۱۴۰۰
طراحی سایت در اصفهان
دولت ریسک شرکتهای دانش بنیان را پذیرفته است

دولت ریسک شرکتهای دانش بنیان را پذیرفته است


به گزارش خبرنگار پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، محمود واعظی امشب در نشست هماهنگی حمایت شبکه بانکی از شرکت‌های دانش‌بنیان که به صورت آنلاین و حضوری در محل صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار شد، گفت: اگر قرار است که کشور به تولید ثروت، قدرت، توسعه اقتصادی و اشتغال برسد، باید به جوانان و فارغ التحصیلان اعتماد کنیم.

رییس دفتر رییس جمهور عنوان کرد: در بانک‌ها جایی برای حمایت از جوانان مشغول فعالیت در شرکت‌های دانش بنیان تعریف نشده بود.

واعظی با اشاره به تحریم ها گفت: به دلیل عدم مبادلات بین المللی، قیمت کالاها برای مردم افزایش یافته ولی در همین دوران دولت دستاوردهای بزرگی داشته است.

وی گفت:دولت ریسک شرکت‌های دانش بنیان را پذیرفته است؛ چرا که شاهد بودیم در هر جایی که دچار مشکل شدیم به دنبال این شرکت‌ها بودیم.

وی ادامه داد: اکنون این شرکت‌ها نیز توانستند نیازهای کشور را مرتفع کنند که این موضوع را در شرایط کرونا دیدیم.

واعظی گفت: نیاز است برای حل مسائل کشور از شرکتهای دانش بنیان حمایت شود.

رئیس دفتر رئیس جمهور گفت: اکنون نیز می بینیم که صندوق نوآوری و شکوفایی بیشترین اثربخشی را در حمایت از شرکتهای دانش بنیان داشته است.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه نهانه: دولت ریسک شرکتهای دانش بنیان را پذیرفته است

دولت ریسک شرکتهای دانش بنیان را پذیرفته است

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش