یکشنبه , ۹ آذر ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
دورخیز قهرمان کشتی آزاد جهان برای حضور در المپیک

دورخیز قهرمان کشتی آزاد جهان برای حضور در المپیک


به گزارش حبرگزاری مهر، ماگومدرسول گازیماگمدوف دارنده دو مدال طلای رقابتهای جهانی ۲۰۱۵ و ۲۰۱۸ در وزن ۷۰ کیلوگرم تصریح کرد: به دنبال حضور در المپیک در وزن ۷۴ کیلوگرم هستم.

دارنده مدال نقره سال ۲۰۲۰ اروپا در وزن ۷۴ کیلوگرم در مورد نحوه تمریناتش در شرایط قرنطینه، اظهار داشت: من در حومه ماخاچکالا زندگی می کنم. در حیاط خانه تمرینات قدرتی و استقامتی را پیگیری می کنم و با یکی از دوستانم نیز تمرین کشتی انجام می دهم.

وی در مورد اینکه وزنش نسبت به سایر کشتی گیران ۷۴ کیلوگرم کم است تصریح کرد: وزنم در حال حاضر ۷۶ کیلوگرم است که برای من طبیعی است. اگرچه فکر می کنم با یک یا دو کیلوگرم اضافه تر نیز می توانم کارم را انجام دهم.

گازیماگمدوف در مورد اینکه در شرایط قرنطینه غیر از تمرین کشتی چه کارهای انجام می دهد گفت: علاوه بر تمرین و آموزش، به اندازه کافی می خوابم، با خانواده ام صحبت می کنم، کتاب می خوانم و صفحات اینستاگرام را نیز می بینم.

وی در پاسخ به این سوال که چه کسی در وزن ۷۴ کیلوگرم از کشور آمریکا در المپیک توکیو حضور خواهد یافت اظهار داشت: به نظر من هم کایل داک و هم جردن باروز شانس حضور در این مسابقات را دارند اما قطعا بسیاری از مسائل بر انتخاب آنها تأثیر گذار است. باید ببینیم در آن زمان چه کسی در بهترین شرایط است و انتخاب می شود.

عضو تیم ملی کشتی آزاد روسیه در مورد شرایط وزن ۹۷ کیلوگرم بین جی دن کاکس و کایل اسنایدر آمریکایی هم گفت: یک کشتی گیر قدرتمند نیز از ایران در این وزن حضور دارد، اما من فقط می توانم با اطمینان بگویم هیچ کدام از آنها نمی توانند کار را مقابل عبدالرشید سعداله یف جلو ببرند.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه ورزش: دورخیز قهرمان کشتی آزاد جهان برای حضور در المپیک

دورخیز قهرمان کشتی آزاد جهان برای حضور در المپیک

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش