دهها سایت توزیع بانک اطلاعاتی مشاغل و اصناف شناسایی شد

پایگاه خبری نهانه گزارش می دهد: دهها سایت توزیع بانک اطلاعاتی مشاغل و اصناف شناسایی شد در خبر علمی

به گزارش خبرنگار گروه خبری نهانه به نقل از مهر، محمدجواد آذری جهرمی در اینستاگرام خود با انتشار عکسی از سایتهایی که نسبت به فروش بانک شماره موبایل مشاغل و اصناف اقدام می کنند نوشت: تبلیغات هوشمند در دنیا مرسوم است. همچنین در استانداردهای این نوع تبلیغات روالهای مشخصی که مرز حریم خصوصی و تبلیغات هوشمند را نیز مشخص می‌کند تعریف شده است.

وی افزود: تبلیغات هوشمند ضرورت  توسعه کسب و کار است اما زمانی این تبلیغات موثر است که حریم خصوصی مردم رعایت و تبلیغات با رضایت مشتری صورت پذیرد.

آذری جهرمی خاطرنشان کرد: این نوع بانکهای اطلاعاتی که در عکس به آنها اشاره شده و مرجع جمع آوری اطلاعات نیز در آن درج شده، نمونه همان بانکهایی است که امروز در تبلیغات شبه هوشمند مزاحم به کار می‌رود.

وزیر ارتباطات تاکید کرد: اصلاح رویه‌ها هم نیاز به اصلاح فرهنگ عمومی دارد و هم در کنار آن رسیدگی قانونی. وی افزود:دستورالعمل اخیر کمیسیون تنظیم مقررات روالهای قانونی تبلیغات هوشمند قانونی را فراهم ساخته است.

جهرمی خاطرنشان کرد: تا کنون دهها سایت توزیع این بانکها شناسایی شده‌اند. بررسی آنها در دست اقدام است و در صورت قانونمند نشدن لیست آنها برای رسیدگی به مراجع ذیصلاح ارسال خواهد شد.

به گفته وی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات بنابر وظایف قانونی و نیز درخواستهای عمومی، همچنان پیگیر این نقایص است.

کلیه مطالب از مراجع معتبر و مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی در قبال محتوا ندارد. این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است. جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید.


مشاهده : دهها سایت توزیع بانک اطلاعاتی مشاغل و اصناف شناسایی شد

دهها سایت توزیع بانک اطلاعاتی مشاغل و اصناف شناسایی شد

۵ March 2018 | 10:33 pm

دوره بازرسی جوش