جمعه , ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
طراحی سایت در اصفهان
دمشق توقف تجاوزات ترکیه در سوریه را خواستار شد

دمشق توقف تجاوزات ترکیه در سوریه را خواستار شد


به گزارش پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر به نقل از خبرگزاری رسمی سوریه (سانا)، وزارت امور خارجه سوریه اعلام کرد: سوریه بار دیگر اقدامات مستمر نیروهای اشغالگر ترکیه و مزدوران وابسته به آنها مبتنی بر قطع آب شرب مردم الحسکه به مدت ۱۶ روز متوالی را محکوم می‌کند.

وزارت خارجه سوریه افزود: نیروهای اشغالگر ترکیه و مزدوران تروریستی آنها از آب شرب به عنوان اهرم فشار علیه مردم الحسکه استفاده می‌کنند و این امر مخالف معیارها و قوانین بین المللی انسانی به حساب می‌آید.

وزارت خارجه سوریه همچنین از سازمان ملل متحد و نهادهای بین المللی و کمیته صلیب سرخ بین المللی خواست به منظور توقف فوری این اقدامات علیه مردم سوریه در الحسکه، به ترکیه فشار وارد کنند و بلا فاصله ایستگاه پمپاژ آب علوک راه اندازی شود تا مردم الحسکه از آب شرب محروم نشوند.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


پایگاه خبری نهانه : دمشق توقف تجاوزات ترکیه در سوریه را خواستار شد

دمشق توقف تجاوزات ترکیه در سوریه را خواستار شد

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش