جمعه , ۴ مهر ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
دلیل اصرار لیتوانی بر برگزاری جام جهانی فوتسال در سپتامبر ۲۰۲۱

دلیل اصرار لیتوانی بر برگزاری جام جهانی فوتسال در سپتامبر ۲۰۲۱


به گزارش خبرنگار پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، «ادگار استانکویوسیوس» با اشاره به پیشنهاد فدراسیون فوتبال لیتوانی به فیفا برای تعویق یک ساله جام جهانی فوتسال گفت: فیفا یک جلسه شورایی دارد؛ جایی که باید تاریخ جام جهانی فوتسال مشخص شود. ما پیشنهاد کردیم که جام جهانی فوتسال ۲۰۲۰ به سپتامبر و اکتبر ۲۰۲۱ موکول شود.

وی ادامه داد: ما لیگ های ملی و اروپایی زیادی بویژه مسابقات بسکتبال را داریم و این تاریخ ها (سپتامبر و اکتبر ۲۰۲۱) بهترین تاریخ هستند. با فیفا مذاکرات نزدیکی داریم تا بهترین راه حل را پیدا کنیم. سلامتی و امنیت در این شرایط دشوار مهمترین چیز است.

دبیر کل فدراسیون فوتبال لیتوانی در پاسخ به این سئوال که آیا سه استادیوم جام جهانی فوتسال آماده شده است؟ تاکید کرد: لیتوانی دارای امکانات عالی است که برای مسابقات بسکتبال اروپا ساخته شده است اما به راحتی می توان از آن در فوتسال استفاده کرد. بنابراین تمام استادیوم ها آماده هستند.

استانکویوسیوس افزود: در طول همه گیری ویروس کرونا، کمیته سازماندهی کشور لیتوانی زمان بیشتری برای تکمیل کارهای مختلف جام جهانی داشت. ما کارگاه های موثری با فیفا داشتیم و الان از میزان آمادگی لیتوانی راضی هستیم. مسابقات در سه شهر ویلنیوس، کائوناس و کلایپدا برگزار می شود. با شهرداری های سه شهر و دولت لیتوانی در همکاری و تعامل کامل هستیم. این یک رویداد فوق العاده برایمان است.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه ورزش: دلیل اصرار لیتوانی بر برگزاری جام جهانی فوتسال در سپتامبر ۲۰۲۱

دلیل اصرار لیتوانی بر برگزاری جام جهانی فوتسال در سپتامبر ۲۰۲۱

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش