سه شنبه , ۴ آبان ۱۴۰۰
طراحی سایت در اصفهان
دلجویی اینجوری فردوسی‌پور از برانکو!

دلجویی اینجوری فردوسی‌پور از برانکو!

دلجویی اینجوری فردوسی‌پور از برانکو!

ورزش > لیگ برتر – سالهای سال بود که برانکو برای یک گزارش از عادل فردوسی‌پور دلخور بود اما در یک شب رویایی او توانست برای مربی کروات سنگ تمام بگذارد.

به گزارش خبرگزاری پایگاه خبری نهانه به نقل از خبر آنلاین؛ عادل فردوسی‌پوردرشبی تاریخ کاری کرد که برانکو با شنیدن گزارشش خاطره گزارش سال ۲۰۰۶ او بر بازی ایران و آنگولا را فراموش کند . جایی که فردوسی‌پور با سوت پایان مسابقه با صدایی اندوهگین گفت:«خداحافظ جام‌جهانی…خداحافظ برانکو…»
البته این گفته نه دایر بر این بود کهاو داشت برانکو را می زد که بازتابی بود بر خبر برکناری رئیس فدراسیون بین دو نیمه آن مسابقه و جوی که منتقدانش راه انداخته بودند.
همان‌هایی که این روزها عادل را برای حرفش مورد انتقاد قرار می دهند اما آن زمان منتقدان مربی کروات بودند و با رفتنش بزرگترین رویاهای زندگی‌شان محقق شد!
عادل اما ۱۲ سال بعد و بعد از صعود پرسپولیس به فینال با صدایی هیجان زده گفت:«خیلی ممنونیم برانکو. خیلی از شما ممنونیم برای این کار بزرگ با دست خالی.»

 

۲۵۶ ۲۵۱

 

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه ورزش: دلجویی اینجوری فردوسی‌پور از برانکو!

دلجویی اینجوری فردوسی‌پور از برانکو!

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش