• Home
  • دشمنان به برکت نام بسیج جرأت تعرض به این خاک مقدس را ندارند

دشمنان به برکت نام بسیج جرأت تعرض به این خاک مقدس را ندارندبه گزارش خبرنگار پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، حجت الاسلام حسین ابراهیمی در خطبه‌های نماز جمعه زرندیه ضمن گرامیداشت هفته بسیج گفت: بسیج یک گروه نظامی و حتی یک ارتش نیست بلکه یک فرهنگ است فرهنگ استقلال طلبی و عزت خواهی؛ بسیج یک مکتب است.

وی افزود: بسیج مکتب ارزشی، مکتب پاسداری از ارزشهای اسلامی و ارزشهای انسانی است. امروز تفکر بسیجی توانسته فراتر از مرزها حرکت کند و این حضور بخشی از صدور انقلاب است که امام عظیم الشأن انقلاب وعده آن را به ملت‌های ستمدیده دنیا داد.

امام جمعه زرندیه تصریح کرد: امروز به برکت نام مبارک بسیج، دشمنان و استکبار جهانی جرأت تعرض به این خاک مقدس را ندارند، بنابراین باید بیش از پیش روحیه بسیجی را در جامعه اسلامی تقویت کنیم.

ابراهیمی گفت: دنیا امروز اقتدار و عظمت بسیج را به خوبی درک کرده است و ملت‌ها می‌دانند که اگر بخواهند در برابر استکبار جهانی ایستادگی کنند باید بسیج را تقویت کنند.

وی بیان کرد: ایران اسلامی از نظر جغرافیایی به دلیل فاصله با دریاهای بزرگ به ویژه جریان‌های هوایی دارای آب و هوایی خشک و بری است طبق آمار موجود نیمی از جمعیت کشور در بیش از ۳۰۰ شهر و هزاران روستا در ۲۵ استان کشور گرفتار کم آبی هستند بنابراین باید منابع موجود آبی را با اجرا سیستم‌های آبیاری قطره‌ای، کانال کشی و زه کشی، رعایت الگوی کشت در مناطق مختلف، بحث جانمایی و استقرار صنایع بزرگ بهویژه فولاد مدیریت کرد.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه اجتماعی : دشمنان به برکت نام بسیج جرأت تعرض به این خاک مقدس را ندارند

دشمنان به برکت نام بسیج جرأت تعرض به این خاک مقدس را ندارند