یکشنبه , ۲ آبان ۱۴۰۰
طراحی سایت در اصفهان
دشان: اتفاق شگفت انگیزی رقم خورد/ لیاقت قهرمانی را داشتیم

دشان: اتفاق شگفت انگیزی رقم خورد/ لیاقت قهرمانی را داشتیم


به گزارش خبرنگار پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، دیدار فینال بیست و یکمین دوره رقابت های فوتبال جام جهانی از ساعت ۱۹:۳۰ دقیقه امروز یکشنبه بین تیم های فرانسه و کرواسی در ورزشگاه لوژنیکی شهر مسکو برگزار شد که در پایان فرانسه به برتری ۴ بر ۲ دست یافت. 

ماریو مانژوکیچ (۱۹- گل به خودی)، گریزمان ( ۳۸- پنالتی)، پل پوگبا(۵۹) و امباپه(۶۵) برای فرانسه و ایوان پرشیچ (۲۸) و مانژوکیچ(۶۸)  برای کرواسی گلزنی کردند.

دیده دشان بعد از این قهرمانی گفت: واقعا شگفت انگیز بود. قهرمانی در جام جهانی برای بازیکنان جوان ما واقعا شگفت انگیز است. البته مسابقه خیلی خاصی نبود اما بازیکنانم کیفیت بالایی نشان دادند.

وی افزود: ما لیاقت این قهرمانی را داشتیم.البته در طول مسابقه کار آسانی نداشتیم اما بازیکنانم حرف گوش کردند و توانستند قهرمان جام جهانی شوند.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه ورزش: دشان: اتفاق شگفت انگیزی رقم خورد/ لیاقت قهرمانی را داشتیم

دشان: اتفاق شگفت انگیزی رقم خورد/ لیاقت قهرمانی را داشتیم

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش