دوشنبه , ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
طراحی سایت در اصفهان
دست رد نتفلیکس به سینه دولت انگلیس

دست رد نتفلیکس به سینه دولت انگلیس


در حالی که هفته پیش وزیر فرهنگ بریتانیا از نتفلیکس درخواست کرده بود در ابتدای سریال «تاج» لیبلی اضافه کند که نشان دهنده داستانی بودن این سریال باشد، این شبکه گفته است برنامه‌ای برای انجام این کار ندارد.

اولیور دودون وزیر فرهنگ بریتانیا در مصاحبه با دیلی میل این مساله را مطرح کرده بود و گفته بود این نگرانی وجود دارد که نسلی از مخاطبان تصور کنند این رویدادها واقعی بوده‌اند، نه داستانی.

نتفلیکس با این درخواست مخالفت کرده و باور دارد که مخاطبان از داستانی بودن این سریال مطلع هستند.

سخنگوی نتفلیکس به ورایتی گفت: ما همیشه «تاج» را به عنوان یک اثر نمایشی ارائه کرده‌ایم و مطمئن هستیم مخاطبان ما می‌دانند که با اثری داستانی مواجه هستند که بر اساس رویدادهای تاریخی ساخته شده است؛ به همین دلیل ما برنامه‌ای برای اضافه کردن یک لیبل هشداردهنده نداریم و نیازی هم به این کار نمی‌بینیم.

این در حالی است که دودن نامه‌ای خصوصی هم برای نتفلیکس ارسال کرده تا درباره اهمیت این موضوع تاکید کند. این نامه عمومی نشده و نتفلیکس هم به صورت خصوصی پاسخ آن را داده است.

در فصل چهارم سریال «تاج» رویدادهای خاندان سلطنتی بسیار به امروز نزدیک می‌شود و پرنسس دایانا در مرکز داستان قرار می‌گیرد.

اما کورین در این سریال در نقش پرنسس دایانا بازی کرده است.

۲۴۱۲۴۱

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه نهانه: دست رد نتفلیکس به سینه دولت انگلیس

دست رد نتفلیکس به سینه دولت انگلیس

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش