• Home
  • دستگیری ۶۶ نفر از اراذل و اوباش شناسنامه دار گیلان

دستگیری ۶۶ نفر از اراذل و اوباش شناسنامه دار گیلان


به گزارش خبرنگار پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، سردار عزیزالله ملکی صبح پنج شنبه در جمع خبرنگاران با بیان اینکه یکی از مطالبات مردمی برخورد قاطع با برهم زنندگان ناامنی‌ها است، گفت: این طرح در اولویت کاری نیروی انتظامی قرار گرفت و از ابتدای امسال با تعامل مراجع قضائی با موفقیت‌های خوبی همراه بوده است.

فرمانده انتظامی گیلان با اشاره به اجرای طرح برخورد با اراذل از ۱۳ شهریور و به مدت یک هفته در سطح استان، بیان کرد: در جریان برگزاری این طرح، ۶۶ نفر از اراذل و اوباش شناسنامه دار دستگیر و ۱۳۱ نفر نیز احضار و توجیه شدند.

دستگیری ۶۶ نفر از اراذل و اوباش شناسنامه دار گیلان

وی تصریح کرد: ۱۳۶ قبضه سلاح شکاری و یک قبضه سلاح جنگی که به صورت غیرمجاز در دست افراد بود نیز توسط پلیس کشف و به مراجع قضائی تحویل داده شد.

سردار ملکی با اشاره به اقدامات نیروی انتظامی برای برخورد با اراذل در سطح فضای مجازی، بیان کرد: افرادی که در سطح فضای مجازی اقدام به خودنمایی و عربده کشی می‌کردند نیز شناسایی و دستگیر شدند.

وی با بیان اینکه پلیس راهور هر ساله طرح جامعی درباره سرویس مدارس پیش بینی می‌کند تا از تردد سرویس‌های غیرمجاز جلوگیری شود، افزود: از مسئولان مدارس درخواست داریم که در این زمینه با پلیس نهایت همکاری را داشته باشند.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه اجتماعی : دستگیری ۶۶ نفر از اراذل و اوباش شناسنامه دار گیلان

دستگیری ۶۶ نفر از اراذل و اوباش شناسنامه دار گیلان