چهارشنبه , ۲۶ خرداد ۱۴۰۰
طراحی سایت در اصفهان
دستگیری ۴۴ نفر از عاملان تیراندازی در فاتحه خوانی هندیجان

دستگیری ۴۴ نفر از عاملان تیراندازی در فاتحه خوانی هندیجان


به گزارش پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، سرهنگ یدالله امیری اظهار کرد: به دنبال اقدامات پلیس در خصوص شناسایی و دستگیری افرادی که در مراسم فاتحه‌خوانی روستای «سویره» شهرستان هندیجان اقدام به تیراندازی کرده بودند، تاکنون ۴۴ نفر از این افراد خاطی دستگیر شدند.

وی با بیان اینکه ضمن هماهنگی با مرجع قضائی در بازرسی از مخفیگاه افراد مزبور تعداد ۱۶ قبضه انواع سلاح گرم کشف شد، تأکید کرد: پلیس تا دستگیری آخرین نفر از افراد خاطی این مراسم با جدیت پیگیر و مصمم است و در این خصوص از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد.

جانشین فرمانده انتظامی خوزستان گفت: دارندگان سلاح غیرمجاز که با تیراندازی باعث ایجاد وحشت در میان مردم می‌شوند، بدانند که پلیس با هماهنگی مرجع قضائی و در راستای پیشگیری از این گونه اقدامات هنجار شکنانه به شدت با آنها برخورد خواهد کرد.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه اجتماعی : دستگیری ۴۴ نفر از عاملان تیراندازی در فاتحه خوانی هندیجان

دستگیری ۴۴ نفر از عاملان تیراندازی در فاتحه خوانی هندیجان

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش