پنج شنبه , ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰
طراحی سایت در اصفهان
دستگیری دو ضارب مسلح در ایذه/تیراندازی در مراسمات ممنوع

دستگیری دو ضارب مسلح در ایذه/تیراندازی در مراسمات ممنوع


حجت سفیدپوست فرمانداه انتظامی ایذه امروز اظهار کرد: با وقوع چند فقره تیراندازی منجر به جرح و خسارتی که در هفته گذشته در سطح شهرستان ایذه حادث شده بود، مراتب با حساسیت در دستور کار پلیس اطلاعات و امنیت قرار گرفت.

وی افزود: در این رابطه دو نفر از اراذل اوباش مورد شناسایی قرار گرفت و طی عملیاتی ماموران این فرماندهی جهت دستگیری آنها به محل اختفای آنها اعزام شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان ایذه ادامه داد: افراد مذکور به محض رویت ماموران اقدام به تمرد و مقاومت در برابر آنها کرده که یک نفر از آنها از ناحیه کتف مجروح و خلع سلاح شد.

سفیدپوست اضافه کرد: در این عملیات یک قبضه سلاح شورشی وینچستر از متهم کشف و مصدوم جهت مداوا به بیمارستان منتقل شد که وضعیت وی مساعد است.

وی با اشاره به رسم تیراندازی در مراسمات عزا و عروسی شهرستان گفت: هرگونه تیراندازی با سلاح در مراسمات شادی و عزا ممنوع است و صاحبان مراسم موظف به پیشگیری هستند.

سفیدپوست در پایان عنوان کرد: پلیس با هماهنگی دستگاه قضایی با بانیان و مخلان نظم و آرامش به شدت برخورد خواهد کرد و انتظار می‌رود شهروندان استفاده کننده از این ابزار در مراسمات به منظور حفظ سلامت شهروندان از این رفتارها خودداری کنند.

۴۶

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


پایگاه خبری نهانه : دستگیری دو ضارب مسلح در ایذه/تیراندازی در مراسمات ممنوع

دستگیری دو ضارب مسلح در ایذه/تیراندازی در مراسمات ممنوع

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش