جمعه , ۹ آبان ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
دستگیری جاعل اسکناس در شرق پایتخت

دستگیری جاعل اسکناس در شرق پایتخت


به گزارش پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، سرهنگ مهدی تاجیک اظهار داشت: با دریافت خبری مبنی بر جعل اسکناس‌های داخلی و خارجی توسط مردی میانسال در حوالی خیابان پیروزی، رسیدگی به موضوع در دستور کار مأموران پایگاه چهارم پلیس امنیت عمومی پایتخت، قرار گرفت.

این مقام انتظامی بیان داشت: با پایش و رصدهای اطلاعی مشخص شد، این فرد جاعل که خود را استادکار و ماهر امور تأسیساتی ساختمان معرفی می‌کند چند جوان بیکار را جذب کرده است و در اثنای امور تاسیساتی تقاضای خریدهای جزئی با اسکناس‌های جعلی و خرد کردن این پول‌ها را از کارگران می‌خواهد.

رئیس پایگاه چهارم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ با بیان اینکه هویت این مرد شناسایی و مشخص شد که مخفیگاه وی در حوالی خیابان شکوفه است، ابراز داشت: با هماهنگی‌های قضائی صبح روز یکشنبه سوم فروردین ماه اکیپی از مأموران پایگاه چهارم پلیس امنیت عمومی پایتخت به محل اختفای جاعل اعزام و موفق شدند پس از مراقبت‌های ویژه پلیسی با اطمینان از اینکه متهم در داخل مخفیگاهش است، وی را در یک عملیات پلیسی در مخفیگاهش دستگیر کنند.

وی در ادامه توضیح داد: در بازرسی از آن محل ۹۶ قطعه اسکناس ۵۰ تا ۲۰۰ لیری تقلبی جمعاً ۱۱ هزار و ۶۵۰ لیر جعلی ترکیه و ۷۴ قطعه اسکناس تراول ۵۰۰ هزار ریالی تقلبی به همراه تعدادی از ابزار آلات جعل اسکناس کشف شد.

سرهنگ تاجیک با اشاره به اینکه ارزش ریالی اسکناس‌های کشف از مخفیگاه متهم در مجموع ۴۳۰ میلیون ریال برآورد شده است، گفت: از مخفیگاه متهم علاوه بر اسکناس تقلبی یک قبضه سلاح گرم و یک دستگاه بی‌سیم نیز کشف و متهم در همان بازجویی اولیه به جرم ارتکابی اعتراف کرد.

وی افزود: متهم پس از تشکیل پرونده مقدماتی تحویل مرجع قضائی شد.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه اجتماعی : دستگیری جاعل اسکناس در شرق پایتخت

دستگیری جاعل اسکناس در شرق پایتخت

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش