چهارشنبه , ۵ آذر ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
دستبند الکترونیک فاصله گذاری اجتماعی را به کارگران یادآوری می کند

دستبند الکترونیک فاصله گذاری اجتماعی را به کارگران یادآوری می کند


به گزارش پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر به نقل از دیلی میل، شرکت خودروسازی «فورد»به گروه کوچکی از کارگرانش که هنوز هم در تاسیسات این شرکت کار می کنند دستبند الکترونیکی داده است. هنگامیکه کارگران به فاصله یک متر و ۸۰ سانتیمتری (۶فوتی) یکدیگر نزدیک می شوند، این دستبند مرتعش می شود.

فورد امیدوار است این دستبندها قوانین فاصله گذاری اجتماعی را به کارگران یادآوری کند. خبرگزاری بلومبرگ در گزارشی اشاره می کند ۱۲ کارگر کارخانه فورد در شهر پلیموث واقع در ایالت میشیگان هم اکنون از این فناوری استفاده می کنند. 

هنوز مشخص نیست شرکت خودروسازی فورد این دستبندها را خودش تولید کرده یا شرکتی طرف سوم آنها را ساخته است.

این شرکت خودروسازی تصمیم دارد زمانیکه بخش اعظم کارگران به کارخانه برمی گردند نیز این اقدام را ادامه دهد.  این درحالی است که فورد در اواسط ماه مارس تولید در کارخانه هایش را متوقف کرد و بازگشایی تاسیسات را به دلیل قرنطینه جهانی به تعویق انداخته تا از انتشار ویروس کرونا جلوگیری کند.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه نهانه: دستبند الکترونیک فاصله گذاری اجتماعی را به کارگران یادآوری می کند

دستبند الکترونیک فاصله گذاری اجتماعی را به کارگران یادآوری می کند

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش