یکشنبه , ۲۸ شهریور ۱۴۰۰
طراحی سایت در اصفهان
دستاوردهای حوزه «اولترافیلتر و غشاهای اسمز معکوس» ارائه می شود

دستاوردهای حوزه «اولترافیلتر و غشاهای اسمز معکوس» ارائه می شود


به گزارش پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر به نقل از پارک نوآوری و فناوری صنعت نفت، محسن میاندهی سرپرست تجاری‌سازی و توسعه فناوری پارک نوآوری و فناوری صنعت نفت درباره برگزاری رویداد به‌همرسانی عرضه و تقاضای فناوری اولترافیلتر و غشاهای اسمز معکوس گفت: این رویداد با هدف شبکه‌سازی بین ارکان بدنه صنعت نفت با استارت‌آپ‌ها، شرکت‌های فناور و مجموعه‌های دانش بنیان برگزار می شود.

به گفته وی، همچنین این رویداد برای تمرکز بر حل مسائل و چالش‌های فناورانه صنعت نفت، با حمایت و مشارکت صنایع پتروشیمی برپا خواهد شد.

سرپرست تجاری‌سازی و توسعه فناوری پارک نوآوری و فناوری صنعت نفت با بیان اینکه رویداد «اولترافیلتر و غشاهای اسمز معکوس مصرفی پتروشیمی» به عنوان سومین تجربه پارک نوآوری و فناوری صنعت نفت در برگزاری چنین برنامه هایی است، گفت: این رویداد در راستای تولید و بومی سازی غشاهای صنعتی اسمز معکوس برای تصفیه آب رودخانه و آب دریا و همچنین تولید اولترافیلتر صنعتی برای چند مجتمع پتروشیمی است.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه نهانه: دستاوردهای حوزه «اولترافیلتر و غشاهای اسمز معکوس» ارائه می شود

دستاوردهای حوزه «اولترافیلتر و غشاهای اسمز معکوس» ارائه می شود

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش