• Home
  • در تمرین پشت درهای بسته پرسپولیس چه گذشت؟

در تمرین پشت درهای بسته پرسپولیس چه گذشت؟


به گزارش پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان تمرین امروز خود را از ساعت ۱۲ در ورزشگاه شهید کاظمی انجام دادند.

* این تمرین سنگین‌، صد دقیقه به طول انجامید. کار با گرم کردن آغاز شد و با حفظ توپ ادامه پیدا کرد.

* دفاع و حمله بخش بعدی کار تیم بود. در جریان این بخش تمرین، بازیکنان به سه گروه تقسیم شدند و کار به این شکل بود که گروه مدافع باید توپ را از گروه مهاجم می‌گرفت و بعد از تصاحب توپ، باید بلافاصله حمله تدارک دیده می‌شد.

* بخش پایانی تمرین هم بعد از برنامه فنی، کارهای بدنی و استقامتی بود. تمرین امروز در حالی انجام شد که وحید امیری و فرشاد فرجی همچنان برنامه‌های خود را زیر نظر کادر پزشکی دنبال می‌کنند. همچنین در خلال این تمرین، سرخپوشان، تولد سیامک نعمتی را به همبازی خود تبریک گفتند.

در تمرین پشت درهای بسته پرسپولیس چه گذشت؟

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، تمرینات پرسپولیس در حالی ادامه دارد که از زمان همه گیری بیماری کرونا هیچ مجوزی بابت حضور هواداران در تمرینات داده نشده است و در چند ماه اخیر نیز اجازه حضور اصحاب رسانه داده نشده است. این در حالی است که ورزشگاه‌های فوتبال کشور در حال پذیرای تماشاگران شده است.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه ورزش: در تمرین پشت درهای بسته پرسپولیس چه گذشت؟

در تمرین پشت درهای بسته پرسپولیس چه گذشت؟