پنج شنبه , ۱۴ فروردین ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
دردسر «کرونا» برای سرمربی ایرانی تیم ملی کاراته روسیه

دردسر «کرونا» برای سرمربی ایرانی تیم ملی کاراته روسیه


به گزارش خبرنگار پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، حسین روحانی سرمربی ایرانی تیم ملی کاراته روسیه که به همراه این تیم برای حضور در سومین مرحله از رقابتهای کاراته وان راهی اتریش شده بود، بعد از پایان این رقابتها و در زمان بازگشت، مجوز ورود به مسکو را دریافت نکرد.

وی در این رابطه به خبرنگار پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر گفت: این هم دردسری است که «کرونا» برای ما درست کرده است. روسیه برای جلوگیری از ورود و انتشار این ویروس قانونی وضع کرده که مانع از ورود اتباع کشورهایی می‌شود که درگیر این بیماری هستند. به همین دلیل از کشورهای ایتالیا، چین، کره حنوبی، ژاپن و ایران هیچ شخصی اجازه ورود ندارد.

روحانی در خصوص همکاری مسئولان فدراسیون کاراته روسیه در این خصوص گفت: در اینجا نمی‌توان با رابطه کار کرد. وقتی قانونی به تصویب می‌رسد همه باید تابع آن باشند. موضوع بیماری «کرونا» نیز بسیار جدی است و در این مورد با هیج کس شوخی ندارند.

مربی کاراته روسیه ادامه داد: ۲۴ ساعت است که در فرودگاه معطل هستم و باید به وین برگردم تا با هماهنگی انجام شده، قبل از کاراته وان مراکش، یک اردوی تمرینی در کشوری دیگر داشته باشیم.

ملی پوش سابق کاراته ایران در پایان گفت: اگر مسئولان ما هم در ایران این موضوع را از همان ابتدا جدی می‌گرفتند و در مرزهای ورودی کنترل بیشتری داشتند، اکنون این چنین شاهد گسترش این بیماری تا این حد در ایران نبودیم.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه ورزش: دردسر «کرونا» برای سرمربی ایرانی تیم ملی کاراته روسیه

دردسر «کرونا» برای سرمربی ایرانی تیم ملی کاراته روسیه

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش