• Home
  • دردسر پرسپولیسی‌ها با تغییر زمان دیدار رفت و برگشت

دردسر پرسپولیسی‌ها با تغییر زمان دیدار رفت و برگشتبه گزارش خبرنگار پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، کاروان پرسپولیس پس از باخت دو بر صفر در دیدار رفت فینال لیگ قهرمانان آسیا مقابل کاشیماآنتلرز ژاپن به دبی رفت تا تمرینات خود را در این شهر ادامه دهد.

بازیکنان پرسپولیس در حالی از توکیو به ژاپن آمدند که بیش از ۱۰ ساعت در هواپیما بودند. سرخپوشان پایتخت که یکی از علت های باخت خود در ژاپن را عدم تطابق زمانی با شرق آسیا عنوان کرده بودند همچنان با «جت‌لگ» روبرو هستند. برخی بازیکنان پرسپولیس شب گذشته نتوانستند به خوبی در اتاق‌های خود استراحت داشته باشند و چند نفر از بازیکنان خواب عمیقی نداشتند.

البته شرایط بازیکنان پرسپولیس رفته رفته رو به بهبود است و کادر پزشکی این تیم در تلاش هستند تا شاگردان برانکو هرچه زودتر خودشان را برای بازی برگشت آمده کنند.

تیم فوتبال پرسپولیس ساعت ۱۸:۳۰ شنبه هفته آینده یدار برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا را در ورزشگاه آزادی مقابل کاشیماآنتلرز ژاپن برگزار می کند.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه ورزش: دردسر پرسپولیسی‌ها با تغییر زمان دیدار رفت و برگشت

دردسر پرسپولیسی‌ها با تغییر زمان دیدار رفت و برگشت