دوشنبه , ۴ شهریور ۱۳۹۸
طراحی سایت در اصفهان
درخواست کتاب درسی و ۵ هزار نیمکت برای دانش آموزان سیل‌زده لرستان

درخواست کتاب درسی و ۵ هزار نیمکت برای دانش آموزان سیل‌زده لرستان


به گزارش خبرنگار پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، رضا زینی وند مقدم شامگاه دوشنبه در ستاد مدیریت بحران لرستان با اشاره به اینکه برای ۲۸۶۴ دانش آموز ابتدایی، ۱۲۰۲ دانش آموز متوسطه اول و ۲۱۰۲ دانش آموز متوسطه دوم که در سیل کتاب‌های خود را از دست داده‌اند، درخواست کتاب درسی کرده‌ایم، اظهار داشت: بخشی از مدارس از بین رفته است و باید از فضای موجود برای برپایی کلاس‌های درس استفاده کنیم.

وی با بیان اینکه برخی مدارس را به صورت دو شیفت فعال می‌کنیم و یا نرم کلاس هارا ارتقا می‌دهیم، تصریح کرد: بخشی را از طریق کانکس جایگزین حل می‌کنیم و در این رابطه ۱۰۰ تا کانکس تهیه شده است.

مدیرکل آموزش‌وپرورش لرستان با تاکید بر اینکه الان ۶۰ کانکس را در اردوگاه کمالوند پیاده کرده‌ایم و برای انتقال آنها نیاز به هلی کوپتر داریم، افزود: برای تهیه ۵ هزار میز و نیمکت درخواست داده‌ایم تا در نهایت ۲۴ فروردین ماه کلاس‌ها را دایر کنیم.

زینی وند مقدم با اشاره به اینکه خانه ۲۶ فرهنگی ما در پلدختر کاملاً از بین رفته است، در معمولان هم ۴۵ نفر فرهنگی خسارت دیده‌اند، ادامه داد: برای بازسازی مدارس تخریبی نیز ۱۰ خیر عمده دعوت کرده‌ایم تا هر یک ساخت یک مدرسه را به عهده بگیرند.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه اجتماعی : درخواست کتاب درسی و ۵ هزار نیمکت برای دانش آموزان سیل‌زده لرستان

درخواست کتاب درسی و ۵ هزار نیمکت برای دانش آموزان سیل‌زده لرستان

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش