• Home
  • درخواست وزارت ورزش برای تخصیص ۳۰۰ میلیاردی/ مرادی بازنشسته نیست

درخواست وزارت ورزش برای تخصیص ۳۰۰ میلیاردی/ مرادی بازنشسته نیستبه گزارش خبرنگار پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، ژاله فرامرزیان در مورد آخرین واریز بودجه به فدراسیون های ورزشی توضیح داد و گفت: طی امروز و فردا مرحله جدید پرداخت بودجه به فدراسیون‌ها خواهیم داشت. این مرحله از تخصیص یک چهارم کل بودجه است که حدود ۲۵ تا ۳۰ میلیارد خواهد بود.

وی با بیان اینکه طبق وعده و قول رئیس سازمان برنامه و بودجه (محمدباقر نوبخت) تخصیصی از دولت خواهیم داشت تا به فدراسیون های المپیکی کمک کنیم در مورد رقم آن گفت: درخواست ما برای در این زمینه ۳۰۰ میلیارد بود اما باید ببینیم تخصیص چقدر است که براساس آن به فدراسیون‌ها واریزی خواهیم داشت. در هر صورت توزیع بودجه به فدراسیون‌های المپیکی هم براساس شاخص‌های اعلام شده، مسابقات و هزینه‌های آنهاست.

معاون وزیر ورزش خاطرنشان کرد: وزارت ورزش از ابتدای سال تمام پرداختی های خود را متوقف کرد و تمام منابع را به فدراسیون ها اختصاص داد. حتی به استان‌ها که برای المپیک نیاز مالی دارند هنوز پرداختی نداشتیم. باید معوقات را پاسخ دهیم اما هنوز پرداختی نداشتیم چون هر چه دریافت کردیم به فدراسیون‌ها دادیم.

«اینگونه اعلام کرده بودید که پیش از پایان دولت پاداش مدال‌آوران را پرداخت می‌کنید و حتی برای بودجه آن رایزنی می‌کنید، آیا این اقدامات انجام شده است؟»، فرامرزیان در پاسخ به این پرسش گفت: مبلغ ۳۰۰ میلیارد تومانی از که از دولت درخواست کردیم شامل تامین بودجه برای پرداخت پاداش مدال آوران توکیو هم می شود. باید ببینیم در نهایت چقدر دریافتی خواهیم داشت تا براساس برای اجرای برنامه ها اقدام کنیم.

وی همچنین برخی صحبت های مطرح در رابطه با بازنشستگی علی مرادی رئیس فدراسیون وزنه برداری را به طور کامل رد کرد و در رابطه با اینگونه توضیح داد: بازنشستگی آقای مرادی صحت ندارد. سال گذشته سنوات آقای مرادی در قالب ۳۵ سال احصا شد. در بررسی پرونده او به این نتیجه رسیدیم که وی ۳ سال مرخصی بدون حقوق داشته و او یکی دو سال دیگر قابلیت خدمت دارد. دقیق خاطرم نیست میزان خدمت آقای مرادی به ۳۵ سال نرسیده است.

فرامرزیان ادامه داد: افراد با ۶۵ سال سن و ۳۵ سال خدمت می‌توانند فعالیت کنند. البته فردی نداریم که ۶۵ سال داشته باشد اما بعضی از موارد را اجازه گرفتیم که بتوانند خدمت کنند.

این معاون وزیر ورزش همچنین درباره بازنشستگی خود در این دوره دولت گفت: تلاش من برای بازنشسته شدناست اما هنوز نتوانستم سنواتم را تکمیل کنم. می خواهم پیش از موعد بازنشسته شوم اما ۲۴ سالم هنوز تمام نشده است اگر نتوانم باید سنواتم را پر کنم.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه ورزش: درخواست وزارت ورزش برای تخصیص ۳۰۰ میلیاردی/ مرادی بازنشسته نیست

درخواست وزارت ورزش برای تخصیص ۳۰۰ میلیاردی/ مرادی بازنشسته نیست