جمعه , ۴ مهر ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
درخواست تپسی برای اختصاص بسته حمایتی به رانندگان تاکسی اینترنتی

درخواست تپسی برای اختصاص بسته حمایتی به رانندگان تاکسی اینترنتی


به گزارش بازرگانی پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، با شیوع ویروس کرونا معیشت صاحبان مشاغل مختلف تحت تأثیر قرار گرفته است و به همین دلیل دولت با ابلاغ طرح خرید اعتباری اضطراری، سعی کرده تا از کسانی که بیش از سایرین دچار مشکلات اقتصادی شده‌اند، حمایت کند. بر اساس این طرح، دو میلیون تومان وام در قالب اعتبار خرید از کلیه مراکز خرید و فروشگاه‌های سراسر کشور به افراد واجد شرایط تخصیص می‌یابد.

میلاد منشی پور در نامه‌ای خطاب به محمد شریعتمداری پیشنهاد داده است تا شرکت تپسی، لیستی از رانندگان واجد شرایط را که بیشتر از طریق این شرکت امرار معاش می‌کنند برای بررسی به وزارت رفاه ارائه دهد تا هر چه سریع‌تر این اعتبار به این رانندگان اختصاص یابد.

مدیرعامل تپسی در این نامه گفته است: بخش عمده حمل و نقل درون شهری با خودروهای شخصی برعهده تاکسی‌های آنلاین است و تعداد رانندگان ثبت نام شده تپسی در تهران از کل تعداد تاکسی‌های ایران بیشتر است. نظر به این واقعیت و در صورت شمول رانندگان محترم تاکسی‌های زرد در این طرح، تخصیص این اعتبار به رانندگان تپسی به طریق اولی حائز اهمیت است. در صورت موافقت دولت، رانندگان تاکسی‌های اینترنتی هم می‌توانند علاوه بر رانندگان اتوبوس‌ها، تاکسی‌ها و مینی‌بوس‌ها از این بسته حمایتی برخوردار شوند.

معرفی ۵ هزار سفیر تپسی برای دریافت تسهیلات قرض‌الحسنه

مدیر عملیات تپسی از معرفی ۵ هزار سفیر این شرکت به بنیاد علوی برای دریافت تسهیلات خبر داد و گفت: به منظور حمایت مالی از رانندگانی که به دلیل شرایط ناشی از شیوع ویروس کرونا، درآمدشان کاهش یافته است، با کمک بنیاد علوی ۲ میلیون تومان وام به سفیران تپسی پرداخت می‌شود. علاوه بر این تپسی به سفیرانی که به کووید ۱۹ مبتلا شده‌اند و به دلیل بیماری امکان کار و فعالیت نداشته‌اند نیز وام پرداخت می‌کند.

هومن دمیرچی توضیح داد: این تسهیلات به صورت قرض‌الحسنه با بازپرداخت ۲۴ ماهه به رانندگان فعال تپسی در سراسر کشور از طریق بانک سینا پرداخت می‌شود.

درخواست تپسی از دولت برای افزایش سهمیه بنزین رانندگان تاکسی‌های اینترنتی

مدیر عملیات تپسی همچنین از مذاکرات این شرکت برای افزایش میزان سهمیه تاکسی‌های اینترنتی خبر داد و گفت: در حال حاضر به همت شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی، قرار شده تا وسایل حمل‌ونقل اینترنتی که در بخش حمل‌ونقل کالا نیز فعالیت می‌کنند و روزانه حداقل ۲۰ مسیر پیمایشی برای جابه‌جایی کالا انجام می‌دهند، ۲۰ درصد سهمیه تشویقی به‌صورت اعتباری دریافت کنند.

وی ادامه داد: ما همچنان در حال مذاکره هستیم تا شرایط دریافت این سهمیه تشویقی در شرایط فعلی تسهیل شود. همچنین پیشنهاد داده‌ایم که با توجه به شرایط فعلی درآمدی رانندگان، سهمیه بنزین ۷ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر رانندگان تاکسی‌های اینترنتی به ۱۰ لیتر افزایش یابد.

این مطلب، یک خبر آگهی بوده و پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه اقتصاد : درخواست تپسی برای اختصاص بسته حمایتی به رانندگان تاکسی اینترنتی

درخواست تپسی برای اختصاص بسته حمایتی به رانندگان تاکسی اینترنتی

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش