سه شنبه , ۶ مهر ۱۴۰۰
طراحی سایت در اصفهان
درخواست ابوظبی از شورای امنیت در پی حادثه کشتی اماراتی

درخواست ابوظبی از شورای امنیت در پی حادثه کشتی اماراتی


در این بیانیه آمده است که حملات دریایی اخیر فراتر از مرزهای منطقه بود چرا که حدود یک سوم از منابع انرژی جهان به وسیله کشتی‌های عبوری از تنگه هرمز تأمین می‌شود.

طبق گزارش وبگاه «الخلیج اونلاین»، امارات همچنین بر تعهد خود به تلاش‌های بین‌المللی برای مقابله با خطراتی که کشتیرانی، محیط زیست دریایی و تجارت جهانی را تهدید می‌کند، تأکید کرد و افزود که از تلاش‌های سازمان ملل برای مهار خطرات کشتی «صافر» که از چند سال پیش در سواحل یمن متوقف شده است، استقبال می‌کند.

در این بیانیه با اشاره به اینکه امنیت دریایی و پایداری زیست‌محیطی با یکدیگر مرتبط هستند، بر تقویت سازوکار همکاری و هماهنگی با سازمان بین‌المللی دریانوردی به منظور حمایت بهتر و ممانعت از حملات در خطوط مهم و استراتژیک کشتیرانی جهت حفظ امنیت این خطوط تأکید شده است.

۳۱۱۳۱۱

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه اجتماعی : درخواست ابوظبی از شورای امنیت در پی حادثه کشتی اماراتی

درخواست ابوظبی از شورای امنیت در پی حادثه کشتی اماراتی

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش